mono corner 7753 listwa plafon lampa sufitowa spot 8x10w gu10 biała marki Nowodvorski promocja 2024

Cena879.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Gwint żarówki GU10

Opis

Sufitowy plafon innowacyjny Mono 7753 metalowa do jadalni biała łączy w sobie wyjątkowy design i uniwersalny i nieprzemijalny styl, co generuje szereg możliwości zastosowania w Twoim Domu. Niepowtarzalna forma oświetlenia, wyróżni aranżacja pomieszczeń, a połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i spędzaniu czasu wśród najbliższych.
Oświetlenie z kolekcji MONO CORNER znamionuje się funkcjonalnością i poręcznością. Wyszukane połączenie kolorów oprawy: i zastosowanych w oprawie tworzyw: Metal | stal;Tworzywo sprawi,znajdzie zastosowanie zarówno w ciemnych jak i w jasnych wnętrzach.
Wysoka jakość wykonania i poręczna konstrukcja lampy zagwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości i zadowolenie na sporo lat.
Wybierając model MONO CORNER zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada przestrzeniom specyficznego wyglądu i elegancji. Lampa ma miejsce na 8 źródeł światła, o stopniu szczelności IP20.
Oświetlenie nieprzeciętnie prezentuje się równocześnie w towarzystwie innych lamp, jak i pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, dzięki temu można skonsolidować ją do różnego typu pomieszczeń.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Komplet gromadzi instrukcję obsługi i komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.