Nowodvorski Mono Corner 7755 listwa plafon lampa sufitowa spot 8x10W GU10 czarna, 7755 promocja 2024

Cena945.14
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Gwint żarówki GU10

Opis

Kierunkowa lampa natynkowa Mono 7755 złote tuby do garderoby łączy w sobie nieszablonowy design i uniwersalny i nieśmiertelny fason, co kreuje szereg możliwości użycia w Twoim Domu. Oryginalna forma oświetlenia, zaakcentuje aranżacja pomieszczeń, a lśnienie światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i spędzaniu czasu wśród najbliższych.
Oświetlenie z serii MONO CORNER cechuje się funkcjonalnością i funkcjonalnością. Wytworne połączenie barw oprawy: i zastosowanych w oprawie materiałów: Metal | stal;Tworzywo sprawi,wynajdzie zastosowanie zarówno w ciemnych jak i w jasnych wnętrzach.
Wysoka jakość wykonania i praktyczna kompozycja lampy zagwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości i zadowolenie na niemało lat.
Wybierając model MONO CORNER zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada przestrzeniom specyficznego wyglądu i elegancji. Lampa ma miejsce na 8 źródeł światła, o stopniu szczelności IP20.
Oświetlenie znakomicie pokazuje się jednocześnie w towarzystwie innych lamp, jak i pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, dzięki temu można zespoić ją do zróżnicowanego rodzaju pomieszczeń.

artykuł atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Komplet posiada instrukcję obsługi, a także elementy potrzebne do złożenia sprzętu.