Nowodvorski Mono Corner 7757 listwa plafon lampa sufitowa spot 8x10W GU10 czarna (5903139775793) promocja 2024

Cena1031.14
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Lampy sufitowe
Gwint żarówki GU10

Opis

7757 osiem podwójna mosiądzListwa oświetleniowa punktowa Mono Corner VIIIGdyby chcieć opisać listwę Mono tylko jednym słowem, to słowo brzmiałoby — bezkompromisowa. Dwa odcienie, trzy materiały. Tylko tyle i aż tyle.

Bo efekt jest perfekcyjny. Mosiądz i czerń to udany duet. Lampa będzie pasowała do każdego stylowego wnętrza. Mosiądz jako materiał i jako kolor jest bardzo szykowny. Tradycyjnie wykwintny. I tutaj ta klasyczna elegancja mosiądzu została zestawiona z progresywnym designem.

Oprawy listwy Mono Corner VIII mają bowiem kształt tuby. To połączenie dało bardzo atrakcyjny efekt.Prezentowana lampa to połączenie estetyki i funkcjonalności. Nienachalny design lampy podkreśli charakter każdego innowacyjnego wnętrza.

Oświetlenie punktoweOświetlenie punktowe jest niezwykle popularne. Nic dziwnego, skoro jest praktyczne, uniwersalne i interesujące wzrokowo. W głównej mierze upraszcza codzienne funkcjonowanie i podwyższa komfort korzystania z pomieszczeń domowych.

Wpisuje się w fason minimalistyczny. Co nie mniej widoczne, wybór oświetlenia punktowego ma prawidłowy wpływ na domowe finanse. Gdy zapalamy lampy, które służą jako oświetlenie punktowe, zużywamy mniej energii elektrycznej w przypadku, gdy mamy jedynie główne źródło światła, które ma za zadanie oświetlić całe pomieszczenie.Tego typu oświetlenie sprawdza się doskonale jako oświetlenie blatu i wyspy kuchennej, a także każdego innego obszaru, który potrzebuje znakomitego punktowego oświetlenia.Ruchome reflektoryDzięki ruchomym reflektorom listwa Mono pozwoli dopasować kąt padania światła do aktualnych potrzeb.

Osiem źródeł światła zapewni świetne oświetlenie.rodzaj źródła światłaLampa jest przypasowana do wymiennych źródeł światła GU10 only LED. Oświetlenie LED to niższe rachunki za prąd.Żarówkę z gwintem GU10 wyróżnia niskie zużycie energii, wysoka odporność i żywotność.

Występuje w różnych wersjach temperatury barwowej (neutralnej, cieplej i zimnej), dlatego barwę światła możesz dostosować do własnych preferencji. Żarówkę z gwintem GU10 charakteryzują śladowe rozmiary.

Materiały i kolorystykaLampa została wytworzona z litego mosiądzu. Materiały dopełniające to stal lakierowana i tworzywo nienaturalne ABS. Tworzywo nienaturalne ABS znamionuje estetyczny wygląd i stanowczo wysoka niepodatność na odkształcania.

seria Mono linia Mono liczy aż blisko sto trzydzieści lamp: kinkietów, lamp podłogowych, biurkowych i sufitowych lamp punktowych.Lampy Mono polecają się do Twojego domu, gotowe oświetlać każdy jego zakątek!