Nowodvorski mono deep 10466 plafon oprawa sufitowa 3x10w gu10 biały promocja 2024

Cena329.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Gwint żarówki GU10

Opis

Kierunkowa lampa do zabudowy Mono 10466 podłużna biała w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w wnętrza o klasycznym i progresywnym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością - dostosowywanym kątem padania światłaMono jest wykonany z funkcjonalnych i trwałych materiałów, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wyszukany kolor biały lampy sprawi, że lampa stanie na wysokości zadania równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiał zastosowany w lampie to Metal dzięki temu będzie ona prosta w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 3 energooszczędnych źródeł światła LED GU10, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z serii Mono na pewno się w nich sprawdzi.

Dzięki praktycznemu kształtowi zjednoczysz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko adekwatnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich szczegóły i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie nieprzeciętnie demonstruje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zjednoczyć je do różnorodnego typu pomieszczeń.

towar certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet posiada instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Tylko żarówki gu10 LED