Nowodvorski Point Tone 8223 spot oprawa sufitowa 1x10W LED GU10 czarna/srebrna, kolor biały promocja 2024

Cena54.77
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Gwint żarówki GU10

Opis

NowodworskiBogata oferta producenta Nowodvorski Lighting powoduje,odszukamy oprawy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne, których produkcja odbywa się prawie kompletnie na terenie kraju. Marka Nowodworski działa na rynku oświetleniowym od ponad 25 lat a wraz z rozwojem stała się wiodącym liderem w tej branży jednocześnie w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej.

Główne cele jakie stawia sobie firma oświetlenia Nowodworski to nieustanna praca nad oferowaniem klientom nie tylko pojedynczych lamp ale i całego szeregu kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które możemy wykorzystać w naszych domach.

Stara się bacznie obserwować trendy panujące w aranżacji i umiejętnie wprowadzać je do swoich produktów.Tuby Point Toneoświetlenie punktowe firmy Nowodvorski LightingBardzo dużą popularnością cieszą się oprawy oświetleniowe w kształcie tub.

producent Nowodvorski oferuję swym klientom bardzo bogatą ofertę takich produktów, na obszerne wyróżnienie zasługuję oprawa Point Tube 8223. Tuba produkowana jest ze stali lakierowanej na kolor czarnym, a także srebrny.

znikomy kształt tuby powoduje, że jest to dobre rozwiązanie do niedużych i niskich pomieszczeń, w których każdy niewielki detal ma dużą wagę. Oprawy Point Tone nadają się jeszcze do pomieszczeń komercyjnych takich jak hotele, biura, sklepy, gdyż oświetlenie punktowe spektakularne zaakcentowanie danej strefy.W proponowanej przez nas oprawie Point Tone 8223 znajduje się miejsce na 1 źródło światła GU10, o maksymalnej mocy 10W z zalecenie producenta do wykorzystania żarówek LED.

Oprawa jest fabrycznie nowa w oryginalnym opakowaniu producenta, objęta 24 miesięczną gwarancją, posiadająca atesty zgodności. Tuba spakowana jest w jeden karton wraz z instrukcją konstrukcji. Potrzebne śruby oraz kołki do montażu powinny zostać adekwatnie dopasowane do podłoża na którym będzie wisieć oprawa.

marka nie dołącza do pudełka śrub montażowych. Tuba Nowodvorski Lighting Point Tone 8223 nie gromadzi źródło światła w zestawie.Oprawa Point to jeden z wielu produktów tej kolekcji z producenta Nowodworski.

progresywna linia zezwala na stworzenie oryginalnego oświetlenia. Jeżeli szukają Państwo innych propozycji producenta to zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie znajduje się bogata oferta tej marki.