Nowodvorski point tone 8225 spot oprawa sufitowa 1x10w led gu10 czarna promocja 2024

Cena159.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Gwint żarówki GU10

Opis

Nowodvorski LightingPolski firma oświetlenia dekoracyjnego, kładący obfity nacisk na jakość wykonania swych produktów i na trendy panujące w oświetleniu. Producent na rynku oświetleniowym działa od ponad ćwierć wieku, nieustanie rozwijając się.

oferując klientom nie tylko pojedyncze lampy ale i cały szereg kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które możemy użyć w naszych domach. Od systemów konfigurowalnych szynoprzewodów po autorskiSystemu Cameleon.

różnorodność asortymentu producenta Nowodvorski Lighting sprawia,odszukamy oprawy oświetleniowe zarówno konwencjonalne jak i nowoczesne, których produkcja odbywa się prawie w pełni na terenie kraju.Zakłady produkcyjne producenta wyposażone są w nowoczesny park , a także automatyczne centrum logistyczne o powierzchni 4500m2, zezwalające produktywnie realizować zamówienia.

marka Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrodyRED DOT AWARD: Product Design 2019za projekt lampyQ LEDorazECO PRIZE i GRAND PRIX 2020Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

podkreślający się design opraw oświetleniowych i innowacyjne rozwiązania sprawiły,marka zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz, a także inwestorów. Oświetlenie producenta Nowodvorski Lighting dedykowane jest nie tylko do przestrzeni mieszkalnychteż do przestrzeni komercyjnych jak i do sektora HoReCa.Tuby Point Toneoświetlenie punktowe producenta Nowodvorski LightingBardzo dużą popularnością cieszą się oprawy oświetleniowe w kształcie tub.

producent Nowodvorski proponuję swoim klientom bardzo bogatą ofertę takich produktów, na obszerne wyróżnienie zasługuję oprawa Point Tube 8225. Tuba tworzona jest ze stali lakierowanej na kolor czarny. Minimalny kształt tuby sprawia, iż jest to prawidłowe rozwiązanie do drobnych oraz niskich pomieszczeń, w których każdy znikomy detal ma dużą wagę.

Oprawy Point Tone nadają się również do pomieszczeń komercyjnych takich jak hotele, biura, sklepy, gdyż oświetlenie punktowe efektowne podkreślonie danej strefy.W proponowanej poprzez nas oprawie Point Tone 8225 znajduje się miejsce na 1 źródło światła GU10, o maksymalnej mocy 10W z zalecenie producenta do wykorzystania żarówek LED.

Oprawa jest fabrycznie nowa w oryginalnym opakowaniu producenta, objęta 24 miesięczną gwarancją, posiadająca atesty zgodności. Tuba spakowana jest w jeden karton wraz z instrukcją konstrukcji. Niezbędne śruby oraz kołki do konstrukcji powinny zostać stosownie dostosowane do podłoża na którym będzie wisieć oprawa.

producent nie dołącza do pudełka śrub montażowych. Tuba Nowodvorski Lighting Point Tone 8225 nie posiada źródło światła w pakiecie.Oprawa Point to jeden z wielu produktów tej serii z firmy Nowodworski.

postępowa linia zezwala na stworzenie oryginalnego oświetlenia. Jeżeli szukają Państwo innych propozycji producenta to zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie znajduje się bogata oferta tej marki.