Nowodvorski Profile Focus 7622 listwa plafon lampa sufitowa spot 1x9W LED czarna (5903139762298) promocja 2024

Cena300.14
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Reflektor PROFILE FOCUS 7622 LED 9W 4000K do 1fazowego systemu szynowego czarny łączy w sobie unikatowy design, a także uniwersalny i ponadczasowy styl, co tworzy szereg możliwości zastosowania w Twoim Domu. Niepowtarzalna forma oświetlenia, uwydatni aranżacja pomieszczeń, a połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i spędzaniu czasu wśród najbliższych.
Oświetlenie z kolekcji PROFILE FOCUS cechuje się funkcjonalnością i poręcznością. Gustowne połączenie barw oprawy: czarny i zaimplementowanych w oprawie tworzyw: Metal | stal;Tworzywo sprawi,wyszuka użycie jednocześnie w ciemnych jak i w jasnych wnętrzach.
Wysoka jakość wykonania i praktyczna kompozycja lampy zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości, a także zadowolenie na sporo lat.
Wybierając model PROFILE FOCUS zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada przestrzeniom niepowtarzalnego wyglądu i elegancji. Lampa ma miejsce na 1 źródeł światła, o stopniu szczelności IP20.
Oświetlenie doskonale przedstawia się równocześnie w towarzystwie innych lamp, jak i pojedynczo i jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespolić ją do różnorodnego typu pomieszczeń.

towar certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Pakiet posiada instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.