Nowodvorski Profile Zoom 7625 listwa plafon lampa sufitowa spot 1x9W LED czarna, kolor Czarny promocja 2024

Cena205.54
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

7625Lampa do szyny Profile Zoom 9 W 3000 KReflektory do szynoprzewodów to ciekawy rodzaj oświetlenia, który sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Prezentowana lampa to połączenie estetyki i funkcjonalności.

Jej nienachalny design wyeksponuje charakter każdego pomieszczenia.Prezentowana lampa to połączenie estetyki i funkcjonalności. Nienachalny design lampy wyróżni charakter każdego nowoczesnego wnętrza. Oświetlenie punktoweOświetlenie punktowe jest szczególnie popularne.

Nic dziwnego, skoro jest praktyczne, uniwersalne i ciekawe optycznie. W głównej mierze usprawnia codzienne funkcjonowanie i podwyższa komfort korzystania z pomieszczeń domowych. Wpisuje się w fason bezkompromisowy.

Co nie mniej widoczne, dobór oświetlenia punktowego ma korzystny wpływ na domowe finanse. Gdy zapalamy lampy, które służą jako oświetlenie punktowe, zużywamy mniej energii elektrycznej w przypadku, gdy mamy jedynie główne źródło światła, które ma za zadanie oświetlić całe pomieszczenie.Tego typu oświetlenie sprawdza się wspaniale jako oświetlenie blatu i wyspy kuchennej i każdego innego obszaru, który potrzebuje rewelacyjnego punktowego oświetlenia.rodzaj źródła światłaLampa ma zintegrowane źródło światła LED o żywotności 30 000 h, które zapewni niskie rachunki za prąd i dobre oświetlenie pomieszczenia.

odcień światła 3000 K jest ciepła i przyjemna, lecz nie tak żółta, jak w przypadku 2700 K. Lampa umili każdą aktywność i wypoczynek. Ruchomy reflektorDzięki ruchomemu reflektorowi lampa LED do szynoprzewodów LED Profile Zoom pozwoli dopasować kąt padania światła do aktualnych potrzeb.Materiały i kolorystykaLampa została stworzona z aluminium lakierowanego w odcieniu czarnym.

Materiał dodatkowy to tworzywo nienaturalne PC. Tworzywo nienaturalne PC wyróżniają idealne atrybuty mechaniczne i niepodatność termiczna. Dzięki neutralnej kolorystyce lampa spełni oczekiwania w niemal każdym pomieszczeniu.Metoda montażu: do systemu ProfileSystem Profile to system szynowy jednofazowy zasilany prądem o napięciu 230 V.

W takim układzie realne jest wyłącznie użycie pojedynczego włącznika, który będzie uruchamiał równocześnie wszystkie źródła światła podłączone do jednego układu szynoprzewodów. W wypadku, gdy istnieje potrzeba zapalania osobno poszczególnych źródeł światła, należy podzielić układ na części i doprowadzić osobne zasilanie lub zastosować szynoprzewód trójfazowy.kolekcja Profile ZoomSeria Zoom to cztery lampy do szynoprzewodów o temperaturze barwowej 3000 i 4000 Kalwinów.

odcienie to czarny i biały.