Oczko LAMPA sufitowa KAMO 12V FIRE RESISTANT 5619 Astro okrągła OPRAWA podtynkowa IP65 wpust do zabudowy biały, kolor Biały promocja 2019

Cena151.97
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Astro
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon
Gwint żarówki GU5.3

Opis

Kamo 12V Fire Rated to downlight łazienkowy marki Astro niepodatny na ogień. Ta cecha w połączeniu z bezkompromisowym wyglądem lampy pozwala na zastosowanie jej nie tylko w domowych łazienkach, lecz także w kuchniach albo pomieszczeniach komercyjnych, na przykład w restauracjach.

kolista, płaska obudowa o białym wykończeniu bez żadnych ostrych krawędzi i matowe szkło tworzą oprawę o nowoczesnym wyglądzie i uniwersalnym charakterze. Oprawy nadzwyczajnie prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty akcentujące nieszablonowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Kolor: biały wymiary: Szerokość: 8,5 cm Wysokość całkowita (wraz z osprzętem): 11 cm Regulacja kąta światła: nie wymiar otworu do wycięcia: 7 cm Stopień szczelności: IP65 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x GU5.3 / 12V bez transformatora/ max 50W Lampa wymaga użycia zasilacza 50vA.

Transformator nie jest częścią zestawu. Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy. Artykuł dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

pakiet mieści instrukcję obsługi i elementy potrzebne do złożenia sprzętu. Kamo 12V Fire Rated to downlight łazienkowy marki Astro niepodatny na ogień. Ta cecha w połączeniu z ascetycznym wyglądem lampy zezwala na wykorzystanie jej nie tylko w domowych łazienkach, ale także w kuchniach lub pomieszczeniach komercyjnych, na przykład w restauracjach.

okrągła, płaska obudowa o białym wykończeniu bez żadnych ostrych krawędzi i matowe szkło tworzą oprawę o progresywnym wyglądzie i uniwersalnym charakterze. Oprawy świetnie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty podkreślające wyjątkowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Kolor: biały wymiary: Szerokość: 8,5 cm Wysokość pełna (wraz z osprzętem): 11 cm Regulacja kąta światła: nie rozmiar otworu do wycięcia: 7 cm Stopień szczelności: IP65 Źródła światła (brak w komplecie): 1 x GU5.3 / 12V bez transformatora/ max 50W Lampa wymaga zastosowania zasilacza 50vA.

Transformator nie jest częścią zestawu. Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy. Produkt atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

zestaw mieści instrukcję obsługi i elementy potrzebne do złożenia sprzętu.