Lumes Okrągły plafon led antracyt - ex538-orbil promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Lumes
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

najmocniej pożądany, najistotniej popularny, skradł serca milionów osób... Niezwyciężony styl bezkompromisowy - synonim elegancji i braku przerostu formy nad treścią. Należysz do zwolenników takich aranżacji? genialnie! na pewno zachwyci Cię nasza dzisiejsza sugestia - plafon EX538-Orbil! To najnowsze dzieło producenta Lumes utrzymane w minimalistycznej stylistyce!

Plafon EX538-Orbil to lampa, która ma za zadanie nie tylko zapewnić Ci ładne źródło światła ale także dekorować Twoje wnętrze. Jej skromna forma zamknięta w potężnej oprawie to "must have" w nowoczesnych, transparentnych przestrzeniach. Wisząc na suficie w sposób nienachalny zdobi wnętrzerównocześnie przyciąga uwagę i uzupełnia wygląd danego wnętrza. Dlatego jest genialnym wyborem do surowych wnętrz, gdzie liczy się prostota, harmonia i ład. To właśnie zapewni Ci ten elegancki plafon. Niczym kameleon wtopi się w aranżację stając się jej spójnym, nieodłącznym elementem. dzięki temu w Twoim domu zapanuje równowaga, porządek i spokój. W tym przypadku mniej znaczy więcej. Stawiamy więc na jakość a nie na liczba. Ponad to światło bijące z wnętrza plafonu wydobędzie z Twojego wnętrza to, co najpiękniejsze i stworzy w nim wyjątkową atmosferę relaksu. Abyś mógł radować się obecnością tej znakomitej lampy przez długi czas zadbaliśmy o to, by wyróżniała się ponadprzeciętną trwałością i precyzją wykonania. To zasługa naszych projektantów, którzy z niezrównaną trosceą wyselekcjonowali najlepsze bezkompromisowce i wykreowali niepokonane dzieło. Masz więc pewność, że posłuży Ci przez dużo długich lat bezustannie oszałamiając swoją formą. Rozpocznij więc nowy rozdział z marką Lumes i stań się jej częścią!

Kliknij tutaj i przejrzyj ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz efektywne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!