Oligo grace lampa wisząca led 3-punktowa alu promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Oligo grace lampa wisząca led 3-punktowa alu oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6538.88 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Oligo GRACE Lampa Wisząca LED Aluminium, 3-punktowe - Nowoczesny - Obszar wewnętrzny - GRACE - Czas dostawy: od 2-3 tygodni
6538.88
Świat lampy
OLIGO Grace lampa wisząca LED 3-punktowa alu
7354.90
lampy.pl

Parametry

Producent:OLIGO
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

Sterowana bezdotykowo, dostosowywana na wysokość lampa wisząca LED Grace z zaimplementowaną funkcją pamięci. Błyskotliwa, nieprzemijalna lampa wisząca LED Grace ma trzy abażury w profilu pierścieni, wykonane ze szczotkowanego aluminium, które na górze i na dole zamykane są szklanymi dyfuzorami w formie soczewek.

Klosze te zwisają na dyskretnych zawiesiach z linek drucianych ze smukłej z rozety sufitowej o długości 160 cm. Ich budowa pozwala na niezależną regulację wysokości (od 160 cm do maksymalnie 200 cm).

Oznacza to, iż kąt padania światła można indywidualnie regulować i konsolidować do okoliczności. Dodatkowo lampa wyekwipowana jest w zintegrowany detektor, który pozwala na przyjazne dla użytkownika sterowanie oświetleniem z użyciem intuicyjnych gestów.

Tym samym światło może być nie tylko załączane albo wyłączane prostym ruchem ręki w okolicy czujnika, lecz także przyciemniane w sposób płynny. Inteligentna funkcja pamięci gwarantuje w dodatku samoczynne odtwarzanie ostatnio wybranej jasności przy następnym załączeniu lampy.

Klasa sprawności energetycznej: A+