Shilo Pierścienie wiszące agari multi 5440 led 165w 3000k metal białe (5903689954402) promocja 2024

Cena3549.92
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Shilo
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Pierścienie wiszące Agari Multi 5440 Shilo LED 165W 3000K metal białe w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieprzemijalny design w najkorzystniejszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w pomieszczenia o tradycyjnym i progresywnym klimacie.

Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Agar Multi jest wytworzony z poręcznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Wyszukany odcień biały lampy sprawi, że lampa stanie na wysokości zadania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona nietrudna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 3 energooszczędnych źródeł światła LED zainstalowanych na stałe - niewymiennych i została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa zaimplementowany moduł LED o barwie ciepłej 3000K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z serii Agar Multi z pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki poręcznemu kształtowi złączysz ją do obecnej albo dopiero tworzącej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, wyróżniając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie doskonale pokazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można złączyć je do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet gromadzi instrukcję obsługi oraz części potrzebne do złożenia sprzętu.