Plafon 35X35cm 4X60W E27 ONTARIO 1578 Szary ARGON - wysyłka 24h (na stanie 1 sztuka), 1578 promocja 2021

Cena228.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie szybkalampa24.pl

Parametry

Producent:Argon
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon

Opis

Plafon kwadratowy lampa oprawa sufitowa Argon Ontario 4x60W 35x35 cm E27 szary 1578 - Plafony Argon Ontario to światło ujęte w kwadrat metalowych obręczy i mlecznej szyby. Współczesny a zarazem konwencjonalny plafon do zamontowania na każdym suficie.

Plafonów można użyć jako zestawu lamp identycznych lub różnorodnej wielkości i kolorów. Plafony występują w dwóch wariantach – na konwencjonalne żarówki E27, a także w oszczędnej wersji LED. Przystępne barwy opraw to biały szary i czarny.

Do wyboru producent daje nam także trzy wielkości kwadratowych plafonów o długości boku 25 cm, 35 cm i 45 cm. Plafony dają niezwykle dużo światła dlatego jest to perfekcyjny dobór do holi, korytarzy, sporych pomieszczeń czy biura.

Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie firmy jak w dodatku we współpracy z polskimi hutami szkła. Produkty Polskiego producenta Argon to przeważnie dzieła realizowanie ręcznej pracy co jest niezbędne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości produktu.

Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy. Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy montażu i stosowaniu zawierają instrukcje dołączone do oprawy.

Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją.