Plafon LAMPA sufitowa ANGEL P0152 Maxlight minimalistyczna OPRAWA okrągła LED 24W pierścień ring biały, kolor Biały promocja 2020

Cena1410.75
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Maxlight
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

ascetyczne formy nie muszą być nudne, czego najkorzystniejszym przykładem jest model z linii ANGEL. Prezentowana lampa sufitowa to pomysł na postępowe oświetlenie, którego atrakcyjny design nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Klosz w postaci pierścienia dopełniony modułem ledowym adekwatnie rozjaśni przestronne kuchnie czy salony. Warto wkomponować go także w aranżacje komercyjne. Ciepły blask wydobywający się przez białą oprawę pozwoli każdemu z nas zrelaksować się i zapomnieć o troskach.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal | tworzywo sztuczne (akryl) Kolor: biały rozmiary: Wysokość całkowita: 38 cm Szerokość: 45 cm Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (w zestawie): 1 x moduł LED (zainstalowany na stałe - niewymienne) / 230V / 24W odcień światła: 3000K (biała ciepła) liczba lumenów: 1330 lm artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

pakiet zawiera instrukcję obsługi i części niezbędne do złożenia sprzętu. Minimalistyczne formy nie muszą być nudne, czego najkorzystniejszym przykładem jest model z serii ANGEL. Prezentowana lampa sufitowa to pomysł na postępowe oświetlenie, którego interesujący design nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Klosz w postaci pierścienia dopełniony modułem ledowym trafnie rozjaśni przestronne kuchnie czy salony. Warto wkomponować go także w aranżacje komercyjne. Ciepły połysk wydobywający się przez białą oprawę pozwoli każdemu z nas zrelaksować się i zapomnieć o troskach.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal | tworzywo nienaturalne (akryl) Kolor: biały rozmiary: Wysokość całkowita: 38 cm Szerokość: 45 cm Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (w zestawie): 1 x moduł LED (zainstalowany na stałe - niewymienne) / 230V / 24W odcień światła: 3000K (biała ciepła) ilość lumenów: 1330 lm produkt atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

pakiet gromadzi instrukcję obsługi oraz elementy konieczne do złożenia sprzętu.