Inspire Plafon vizzini z głośnikiem i pilotem 56 cm biały led promocja 2021

Cena249.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:INSPIRE
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Plafon LED VIZZINI to unikatowy produkt, który że oprawa sufitowa oprócz walorów ergonomicznych, może mieć walory estetyczne. Marzy Ci się kawałek rozgwieżdżonego nieba na Twoim suficie? Z naszym plafonem to osiągalne.

wystarczy go zapalić,radować się rezultatem roziskrzonych gwiazd. Do obsługi plafonu załączony jest pilot, którym mamy możliwość sterować oświetleniem z dowolnego miejsca w domu. Wystarczy usiąść na kanapie i wybrać optymalny poziom naświetlenia, w zależności od naszego nastroju czy okoliczności.

Mamy możliwość ściemniania światła i zmiany barwy od 2700 K do 6500 K, a więc od ciepłej, relaksującej barwy, poprzez neutralną, dzienną do zimnej. Plafon ma na dodatek zastosowany głośnik bluetooth, co jest jego bardzo obszernym atutem.

Oprócz oświetlenia zyskujesz możliwość jednoczesnego słuchania muzyki. Całe sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Domowa prywatka bez muzyki? Nie ma takiej opcji. A może chcesz puścić audiobooka z bajką, kiedy Twoje dziecko zasypia? Jeśli tak - ten towar jest dla Ciebie.

wykorzystanie ledowej technice to nad wyraz ekonomiczne rozwiązanie, które w dłuższej perspektywie czasu pozwoli nam zadbać o budżet domowy. Pobór mocy to jedynie 35 W, natomiast moc oddana w postaci światła to już 228 W.

Plafon o średnicy 56 cm nadaje się do pomieszczeń suchych, a więc salon, sypialnia czy pomieszczenie dziecięcy.