Paulmann Plafoniera jaron led dim 26.5w 310mm 1900lm 2700k 230v czarny matowy / metal pl96784 promocja 2024

Cena841.31
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:PAULMANN
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Plafoniera JARON LED DIM 26.5W 310mm 1900lm 2700K 230V czarny matowy / metal kod towaru PL 96784

krągła, ledowa plafoniera sufitowa JARON LED uznanej marki Paulmann wspaniale stanie na wysokości zadania jako oświetlenie główne w kuchni, przedpokoju i sypialni.

Jako źródło światła wykorzystano najwyższej jakości moduły LED o barwie światła 2700K zapewniającej ciepłą atmosferę, świetną do stworzenia przyjemnej i przytulnej przestrzeni.

Jej designerski wygląd w odcieniu matowej czerni genialnie wpisuje się we współczesne trendy.

To nie jest zwykła plafoniera – to naprawdę wyszukany wyglądu wnętrza, który podkreśli jego wyjątkowość. I co najważniejsze – wygląd idzie w parze z jakością, gdyż zastosowana najnowsza technologia LED zagwarantuje słuszne, równomierne oświetlenie wnętrza.

Główne cechy towaru:

  • 3-STEP DIM: możliwość dopasowania strumienia świetlnego do oczekiwanego natężenia poprzez dobór jednego z trzech poziomów jasności: 100%, 50% lub 25% za pomocą wyłącznika ściennego bez dodatkowego ściemniacza
  • ergonomiczna funkcja pamięci i resetowania: oprawa zachowuje ostatni ustawiony poziom jasności, dzięki temu nie musisz go każdorazowo regulować. Funkcja resetowania umożliwia powrót do pełnej jasności w jednym prostym kroku.
  • Temperatura barwowa: 2700K ciepła biel
  • Montaż: Możliwość konstrukcji na ścianie albo suficie
  • Gwarancja: Wysoka jakość potwierdzona 5-letnią gwarancją

Paulmann to synonim designu i elegancji. Stwarzamy dla ludzi, którzy podobnie jak my, postrzegają oświetlenie jako nieodłączny element dekoracji. W ofercie Paulmann wynajdziecie ciekawe oświetlenie wysokiej jakości do mieszkań, domów i ogrodów. To ponad 3 tysiące designerskich opraw oświetleniowych, źródeł światła i systemów oświetlenia, które znają i doceniają architekci na całym świecie.

klienci pokochali nas m.in.: za systemy szynowe URail czy ProRail3, system ogrodowy Plug&Shine, nietuzinkowe oświetlenie łazienkowe i sporo ciekawych lamp czy źródeł światła. Systemy oświetleniowe Paulmann wyróżniają się prostą technologią konstrukcji. Funkcjonalność i specjalne rozwiązania niezwykle doceniają instalatorzy oświetlenia.

Jesteśmy wyłącznym i oficjalnym przedstawicielem firmy Paulmann w Polsce. Jako jedyny przedstawiciel na Polskę gwarantujemy pełną obsługę w całym procesie sprzedażowym i posprzedażowym. Oferujemy kompleksowe wsparcie technologiczne i merytoryczne. Równocześnie informujemy, że gwarancją objęte są jedynie produktów zakupione w oficjalnej sieci dystrybucji LŁ, na terenie Polski, a reklamacje są rozpatrywane wyłącznie na podstawie karty gwarancyjnej wydanej przez LŁ oraz dokumentu zakupu. Produkty zakupione poza dystrybucją LŁ możemy zrealizować odpłatnie po uprzednim uzgodnieniu ceny.

zobacz więcej fantastycznych produktów Paulmann: www.paulmann.pl