Shilo Pleciona lampa wisząca mahaka 5177 sypialniana potrójna biały (5903689951777) promocja 2024

Cena1220.4
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Shilo
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Pleciona lampa wisząca Mahaka 5177 Shilo sypialniana potrójna biały w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w wnętrza o tradycyjnym i progresywnym klimacie.

Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Mahaka jest wytwarzany z praktycznych i trwałych tworzyw, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na niemało lat. Wykwintny odcień biały lampy sprawi, że lampa spełni oczekiwania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal i bawełna dzięki temu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 3 energooszczędnych źródeł światła LED E27 oraz została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii Mahaka na pewno się w nich sprawdzi.

Dzięki użytecznemu kształtowi zbratasz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko stosownie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie wyśmienicie przedstawia się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespoić je do przeróżnego rodzaju pomieszczeń.

towar atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet gromadzi instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.