Potrójny zwis pierścieniowy Agari Multi 5420 Shilo LED 165W 3000K złota, kolor złoty promocja 2024

Cena3905.44
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Shilo
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Potrójny zwis pierścieniowy Agari Multi 5420 Shilo LED 165W 3000K złota w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co kreuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.

Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Agar Multi jest wytwarzany z ergonomicznych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na mnóstwo lat. Szykowny kolor złoty lampy sprawi, iż lampa sprawdzi się zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki temu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 3 energooszczędnych źródeł światła LED zainstalowanych na stałe - niewymiennych oraz została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa wbudowany moduł LED o barwie ciepłej 3000K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z kolekcji Agar Multi z pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki poręcznemu kształtowi złączysz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko adekwatnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom oryginalnego wyglądu i elegancji, podkreślając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie genialnie prezentuje się pojedynczo i w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można zespoić je do zróżnicowanego rodzaju pomieszczeń.

towar atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet mieści instrukcję obsługi oraz części potrzebne do złożenia sprzętu.