Prostokątna lampa wisząca nad stół na czarnym stelażu - ex407-milovi - 5 kolorów marki Lumes promocja 2021

Cena658.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Lumes
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

za każdym razem chciałeś mieć piękną lampę, którą powiesiłbyś nad stołem, nad swoim kuchennym barem lub wyspą? To nie tylko wyjątkowo praktyczny pomysł lecz też piękne rozwiązanie aranżacyjne do Twojego wnętrza! Dziś masz okazję spełnić swoje marzenie, gdyż z przyjemnością demonstrujemy Ci lampę wiszącą EX407-Milovi marki Lumes!

Nasza dzisiejsza propozycja wyprodukowana została dla fanów elegancji i postępowości, którym aranżacja swojego wnętrza nie jest obojętny. Lampa EX407-Milovi to dzieło wykreowane z myślą o Twojej kuchni, jadalni i salonie. Najbłyskotliwiej prezentować się będzie wisząc nad stołem czy też wyspą kuchenną. Efekt jest zniewalający do tego stopnia, że nie da się przejść obok obojętnie. Jej fenomenalny design powoduje, że hipnotyzuje wszystkie spojrzenia i obdarowuje blaskiem wydobywającym się z jej specyficznej formy. spektakularny, prostokątny abażur znakomicie rozproszy światło kierując je na wybrane przez Ciebie miejsce. dzięki temu atmosfera stanie się unikatowa i wyjątkowo nastrojowa. Wyobraź sobie wspólną kolację w gronie najbliższych przy stole z lampą, która klimatycznie oświetli Waszą przestrzeń, czyniąc ten wieczór jeszcze bardziej przyjemnym. Nie musisz się również martwić, czy długość lampy będzie pasowała do Twojego wnętrza, ponieważ jej wysokość jest regulowana! aby nasza lampa doskonale wkomponowała się w wygląd Twojego mieszkania, masz możliwość wyboru jej koloru! szeroka paleta barw na pewno sprawi, że wybierzesz ten świetny!

Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, srebrny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.