Przemysłowa lampa wisząca czarna ze stelażem 4-punktowa - Cage Rack promocja 2021

Cena1215.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie lampyiswiatlo.pl

Parametry

Producent:QAZQA
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

Zamówienie złożone przed 20.00, a dostawa już dziś! gratisowa wysyłka i zwroty. Mieści źródło światła:Nee właściwości: dopełniające funkcje:Dimmable, dimmer not included efektowny, przewiewny design z konkretnym minimalistycznym wizerunkiem.

Czy jeszcze wybierasz ten stylowy wygląd? Ta lampa wisząca Cage jest fajna i postępowa. Czyste linie stanowią mocne stwierdzenie. Czarnypowoduje,nadaje się do każdego wnętrza. Ta klatka jest wyjątkowa ze względu na otwarty stojak, który znajduje się na górze lampy.

Tutaj możesz łatwo coś ustawić. To sprawia, iż ta lampa jest ładna nad stołem w jadalni, na przykład z wiszącymi na niej roślinami lub nad wyspą kuchenną z ziołami i tym podobnymi. Dobór należy do Ciebie!

Ta klatka ma 101,5 cm długości, 41 cm wysokości, 20 cm szerokości i ma 4 punkty świetlne. Lampa jest regulowana w zakresie od minimum 75 cm do maksymalnie 150 cm. Kabel ma długość 112 cm. Otwarty charakter projektu jest genialny do użycia jednego z naszych błyskotliwych ozdobnych źródeł światła E27 (maks.

60 W). Upewnij się, iż kupujesz źródła światła z możliwością ściemniania lub źródła światła o niepokaźnym strumieniu światła. Ze względu na 4 punkty świetlne lampa daje dużo światła. Wyznaczaj trendy i wyprzedzaj resztę dzięki tej fajnej i nowoczesnej klatce.

* Uwaga: maksymalna waga klatki zależy od wytrzymałości sufitu! poprawnie, jeśli wcześniej to sprawdzisz.