Shilo Ringi ledowe wiszące agari multi 5430 165w 3000k czarne (5903689954303) promocja 2024

Cena3549.92
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Shilo
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Ringi ledowe wiszące Agari Multi 5430 Shilo 165W 3000K czarne w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i nowoczesnym klimacie.

Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej połysk światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Agar Multi jest wytwarzany z ergonomicznych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wysmakowany odcień czarny lampy sprawi, że lampa sprawdzi się równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki czemu będzie ona nietrudna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 3 energooszczędnych źródeł światła LED zainstalowanych na stałe - niewymiennych, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa wbudowany moduł LED o barwie ciepłej 3000K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z linii Agar Multi bez wątpienia się w nich sprawdzi.

Dzięki praktycznemu kształtowi zespoisz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie perfekcyjnie pokazuje się pojedynczo i w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można zespoić je do różnego rodzaju pomieszczeń.

towar certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
komplet gromadzi instrukcję obsługi, a także elementy konieczne do złożenia sprzętu.