Ściemnialny plafon Layla ML8130 Milagro LED 33W 3000-6000K na pilot złoty, ML8130 promocja 2024

Cena269.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Milagro
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Ściemnialny plafon Layla ML8130 Milagro LED 33W 3000-6000K na pilot złoty w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu, co wytwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.

Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej połysk światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model LAYLA jest wytworzony z użytecznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Wyszukane połączenie odcieni złoty oraz biały lampy sprawi, iż lampa spełni oczekiwania jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to Tworzywo, a także Metal dzięki temu będzie ona prosta w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED kolorowy LED RGB, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z serii LAYLA bez wątpienia się w nich sprawdzi.

Dzięki poręcznemu kształtowi zespolisz ją do obecnej albo dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, wyróżniając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie doskonale ukazuje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można zjednoczyć je do różnego rodzaju pomieszczeń.

produkt atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
zestaw gromadzi instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.