Maytoni Spot sufitowy focus led c055cl-l12b4k-w-d-b 12w 4000k regulowany czarny (4099776024903) promocja 2023

Cena345.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Maytoni
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Spot sufitowy Focus LED C055CL-L12B4K-W-D-B Maytoni 12W 4000K dostosowywany czarny w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieprzemijalny design w najkorzystniejszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i innowacyjnym klimacie.

Lampa cechuje się funkcjonalnością - dostosowywanym kątem padania światła, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej lśnienie światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Focus jest wytwarzany z użytecznych i trwałych materiałów, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wytworne połączenie kolorów czarny, a także złoty lampy sprawi, iż lampa sprawdzi się jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiał zaimplementowany w lampie to metal dzięki temu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa wbudowany moduł LED o barwie neutralnej 4000K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z kolekcji Focus z całą pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki funkcjonalnemu kształtowi złączysz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, wyróżniając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie znakomicie pokazuje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można dopasować je do przeróżnego rodzaju pomieszczeń.

artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
komplet mieści instrukcję obsługi i części konieczne do złożenia sprzętu.