Sufitowa lampa plafon zama 7047 natynkowa oprawa led 112w 3000k czarna marki Shilo promocja 2024

Cena762.3
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Shilo
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Lampy z ubraniowymi kloszami wprowadzają do wnętrz wrażenie przytulności, a także tworzą automatycznie ciepłą, domową atmosferę. Dlatego również prezentowana w naszym sklepie lampa Trio Hotel plafon 693900517 jest doskonałym wyborem do salonowych i sypialnianych wnętrz mieszkalnych, gdzie jej walor będą mogły być wyróżnione w 100%.

znamionuje się ona stonowaną kolorystyką zezwalającą zespolić ją do wielu stylów aranżacyjnych, takich jak styl innowacyjny, tradycyjny czysurowy. Dzięki temu doskonałe odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników.

Sekretem wyjątkowości, jakim wyróżnia się lampa Trio Hotel plafon 693900517, jest zastosowane w niej pięć kloszy w formie walców o różnej średnicy, które zostały połączone w jedną, efektowną, trójwymiarową oprawę.

tworzone zostały one z metalu, będącego ich stelażem i tkaniny w kolorze bieli, szarości i czerni. Cała ich kompozycja przeznaczona jest natomiast do montażu natynkowego na sufitach, przez co nieprzeciętnie do nich przylega, dekorując ich powierzchnie.

tkaninowa lampa Trio Hotel plafon 693900517 z pięcioma kloszami w trzech kolorach Pięć zebranych w jedną lampę tkaninowych kloszy pozwala za pomocą lampy Trio Hotel plafon 693900517 efektywnie oświetlić szerokie wnętrza salonów, sypialni, a także hotelowych pokoi.

Ich kolorystyka przedstawia się natomiast nowocześnie, a zarazem ponadczasowo, dzięki temu oprawa ta doskonale będzie się komponować jednocześnie z drewnianymi, jak i wyprodukowanymi ze szkła oraz tkanin powierzchniami stwarzając wraz z nimi piękną kompozycję.

w dodatku lampa Trio Hotel plafon 693900517, a właściwie każdy z jej kloszy został także wyposażony w dyfuzor montowanych od dołu, za którego sprawą emitowane przez nią światło rozchodzi się równomiernie po wnętrzach i nie oślepia użytkowników.

W jej wnętrzu zaimplementowano natomiast pięć trzonków o gwincie E27 dedykowanych do montażu żarówek o mocy 42W, które nie są jednak dołączane do lampy. Poznaj także pozostałe lampy z linii hotel w naszym sklepie i stwórz z nimi spójną aranżację oświetleniową swoich wnętrz!