Sufitowy panel ledowy Doro 416080D2SP Globo LED 24W 3000K kwadratowy grafit, 416080D2SP promocja 2024

Cena224.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:Globo
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Sufitowy panel ledowy Doro 416080D2SP Globo LED 24W 3000K kwadratowy grafit w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu, co wytwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i postępowym klimacie.

Lampa znamionuje się funkcjonalnością Materiały zaimplementowane w lampie to Doro jest wyprodukowany z poręcznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wytworne połączenie odcieni biały i grafitowy lampy sprawi, że lampa spełni oczekiwania równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została wyposażona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa wbudowany moduł LED o barwie ciepłej 3000KK. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z serii Doro z pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki funkcjonalnemu kształtowi połączysz ją do obecnej albo dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko adekwatnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, akcentując zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie świetnie ukazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespolić je do różnego rodzaju pomieszczeń.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
komplet posiada instrukcję obsługi i elementy niezbędne do złożenia sprzętu.