Wisząca lampa pierścienie rim mod058pl-l100bs3k led 115w 3000w mosiądz marki Maytoni promocja 2023

Cena3114.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Maytoni
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Wisząca lampa pierścienie Rim MOD058PL-L100BS3K Maytoni LED 115W 3000W mosiądz w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co buduje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i postępowym klimacie.

Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej lśnienie światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Rim jest stworzony z funkcjonalnych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Szykowny odcień złoty lampy sprawi, że lampa stanie na wysokości zadania równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 3 energooszczędnych źródeł światła LED zainstalowanych na stałe - niewymiennych oraz została wyposażona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii Rim bez dwóch zdań się w nich sprawdzi.

Dzięki użytecznemu kształtowi skonsolidujesz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, podkreślając zarazem ich szczegóły i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie świetnie pokazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można scalić je do różnorodnego rodzaju pomieszczeń.

towar dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
komplet zawiera instrukcję obsługi, a także komponenty konieczne do złożenia sprzętu.