Acer NH.Q4WEP.005 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Acer NH.Q4WEP.005 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 11499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ACER Predator Triton 500 (NH.Q4WEP.005)
11499.00
Media Expert
Laptop ACER Predator Triton 500 DARMOWY TRANSPORT
11499.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Acer
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta NH.Q4WEP.005

Opis

Graj jak mistrzowie Ten laptop, wyposażony w procesor Intel Core i7-8750H i kartę graficzną GeForce RTX 2080 Max-Q, został zaprojektowany, by pomóc Ci niszczyć przeciwników w grach, pobudzić Twoją kreatywność i wzbudzić zazdrość u Twoich znajomych i członków rodziny.

A to wszystko wraz z ekranem z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 3 ms. NOŚ GO zawsze ZE SOBĄ Umieszczony w czarnej metalowej obudowie model Triton 500 zaprojektowaliśmy z myślą o graniu w gry w dowolnym miejscu i czasie.

Podświetlana światłem LED i udekorowana grafiką Predator pokrywa rozświetla się, przypominając o tym, że nie jest to zwykły laptop do gier. JEDEN TRYB: prędki Najważniejszą cechą tego laptopa jest prędkość działania, a prym wiedzie tu wyświetlacz.

Jak? Wybraliśmy panel o częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms, uzyskiwanemu dzięki funkcji Overdrive. Można zapomnieć o rozmyciach i zacząć korzystać z wyraźnego, dynamicznego obrazu w grach.

JESTEŚMY OTOCZENI Możesz podłączyć uzupełniające monitory dzięki portom HDMI 2.0, Mini DisplayPort (mDP) i USB-C Thunderbolt 3. Łącznie z ekranem laptopa będziesz mieć wokół siebie cztery wyświetlacze. GOTOWY NA WSZYSTKO Metalowa obudowa posiada sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8750H ósmej generacji, układ graficzny GeForce RTX 2080 Max-Q, 32 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz, a także dwa dyski SSD PCIe NVMe o obszerności 512 GB w macierzy Raid 0.

Efekt? zniewalająca wydajność, która czeka na poważne wyzwania. Technologia NVIDIA RTX laptopy do grania Predator Triton 500 z układem GeForce RTX zaopatrzono w architekturę NVIDIA Turing i bezprecedensową platformę NVIDIA RTX.

Możesz liczyć na najszybszą, najmocniej realistyczną, obsługiwaną przez SI rozgrywkę. ŚLEDZENIE PROMIENI i NVIDIA TURING zwiększ realizm swych gier. Funkcja śledzenia promieni symuluje rzeczywiste działanie światła, dzięki temu zezwala na bieżące generowanie obrazu o kinematograficznej jakości choćby w sytuacji najbardziej zaawansowanych graficznie gier.

bezprecedensowa architektura NVIDIA Turing łączy śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, nienaturalną inteligencję i programowalne cieniowanie, zapewniając w pełni nowe wrażenia w trakcie grania w gry. Technologia AEROBLADE 3D CZWARTEJ GENERACJI laptopy gamingowe Predator Triton 500 są wyposażone w naszą autorską technologię chłodzenia.

kompozycja najnowszej generacji ogranicza hałas i ułatwia przepływ powietrza, co przekłada się na trafną wydajność w sytuacji wszelkich zadań. Kompozycja ŁOPATEK Czerpiąc inspirację z mechaniki dynamicznego, bezgłośnego lotu sowy, producent Acer wyposażyła wentylatory w ząbkowaną krawędź, która usprawnia przepływ powietrza.

Winglety wzdłuż górnej i dolnej krawędzi wentylatora oraz wykrzywiona płetwa wzdłuż wewnętrznej łopatki w dodatku ograniczają zawirowania powietrza. Każda z 59 łopatek o bionicznej kon...