Apple Macbook Air MGN63Z promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Apple Macbook Air MGN63Z oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Apple Macbook Air M1 13,3" Apple M1 - 8GB RAM - 256GB Dysk - macOS (gwiezdna szarość) US
4599.00
RTV EURO AGD
Apple Macbook Air M1 13,3" Apple M1 - 8GB RAM - 256GB Dysk - macOS (gwiezdna szarość) US
4799.00
OleOle!
MacBook Air MGN63ZE/A/US Laptop APPLE
4999.00
MediaMarkt.pl
MacBook Air MGN63ZE/A Laptop APPLE
4999.00
MediaMarkt.pl
Apple Macbook Air M1 13,3" Apple M1 - 16GB RAM - 256GB Dysk - macOS (gwiezdna szarość)
5699.00
RTV EURO AGD
Apple Macbook Air M1 13,3" Apple M1 - 16GB RAM - 256GB Dysk - macOS (gwiezdna szarość)
5699.00
OleOle!

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MGN63Z
System operacyjny Mac OS

Opis

laptop Apple Macbook Air 13 MGN63ZE/A/R1 16GB/256GB Uskrzydlony mocą Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, Apple Macbook Air 13 16GB/256GB został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej innowacyjny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niewiele znaczący czip, znaczna zmiana Apple Przedstawiło ich pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla takich laptopów jak Apple Macbook Air 13 16GB/256GB. Został wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

Niesamowicie skuteczny, pełen unikatowych technice i najbardziej energooszczędny1 w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. S W pracy się nie oszczędza, ale oszczędza baterię Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o profesjonalnej jakości. Jest przy tym rewelacyjną platformą do gier pełnych akcji.

8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko skutecznych ma również rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

Moc macOS Big Sur na M1 Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza skuteczność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na sporo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

piękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpieczenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej nowoczesnym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

Rzeczywiste odcienie, nieziemskie piękno Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy w laptopie Macbook Air 13 olśniewają realizmem i niezrównanym dotąd bogactwem detali.

Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na przepięknej zawartości ekranu. Znakomite transmisje na żywo Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 zainstalowany w notebookie Apple Macbook Air 13 powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Wypróbuj na własne ręce Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś przepięknego.

A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki nowym, wstępnie zaprogramowanym skrótom p...