Apple Macbook Air MGN93Z promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Apple Macbook Air MGN93Z oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Apple MacBook Air M1 13,3" M1 8GB RAM 256GB Dysk macOS Srebrny US
4499.00
OleOle!
-26%
Apple MacBook Air M1 13,3" M1 8GB RAM 256GB Dysk macOS Srebrny US
4499.00
RTV EURO AGD
Apple MacBook Air M1 13,3" M1 16GB RAM 256GB Dysk macOS Srebrny
6099.00
RTV EURO AGD
Apple MacBook Air M1 13,3" M1 16GB RAM 256GB Dysk macOS Srebrny
6099.00
OleOle!

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MGN93Z
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 16 GB

Opis

Uskrzydlony mocą.
Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, prędki i skuteczny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz piękny ekran Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

śladowy czip. Pokaźna zmiana.
M1 to nasz pierwszy czip produkowany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i niemało innych komponentów w jednym miniaturowym czipie. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna efektywność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w pełni odmieniają Maca.

8rdzeniowe CPU. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.
CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością oprócz wysokowydajnych ma też rdzenie energooszczędne do załatwiania codziennych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak solidną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje skomplikowane zadania, jak montaż wideo profesjonalnej jakości. I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami.

7rdzeniowe GPU. Olśniewa grą. Zniewala obrazem.
M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc tworzyć, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

Samouczenie urządzeń
16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na fachowym poziomie retuszują zdjęcia, zwiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach takich jak filtry dźwięku czy różdżki i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy. To coś więcej niżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technologii ML.

Moc macOS na M1.
System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, zezwalając użytkownikom bawić się i pracować na sporo nowych sposobów. Możesz lepiej aniżeli kiedykolwiek scalać się ze światem. Kreować i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari najszybszej przeglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej lepszej. Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS ma też najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i bezkonkurencyjne w swojej klasie zabezpieczenia.

prędkość i responsywność
Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają produktywność całego systemu. W rezultacie MacBook Air szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać efektywniej. A Twoje najbardziej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

Olbrzymia kolekcja apek
Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień takie jak Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS działają w systemie macOS szybko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już tysiące aplikacji, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

Zunifikowana pamięć operacyjna
laptop, który wszystko potrafi, zyskał pamięć, z którą może jeszcze więcej. Czip M1 ma nawet 16 GB superszybkiej zunifikowanej pamięci RAM. Pojedyncza pula pamięci o wysokiej przepustowości i znikomym opóźnieniu pozwala aplikacjom efektywnie rozdzielać dane pomiędzy CPU, GPU i system Neural Engine. Dlatego cokolwiek robisz, wszystko działa jak z nut.

Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno.
Na zniewalającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i nieporównanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie żywe i intensywne. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu.

Kamera i mikrofony. Wspaniałe transmisje na żywo.
Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie. A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową.

Kamera FaceTime HD
Rejestruje ostry i wyraźny obraz. I wydobywa niesamowite detale w światłach i cieniach. A funkcja wykrywania twarzy zaprzęga moc systemu Neural Engine do sprawniejszego mapowania tonalnego i ulepszonego odwzorowania kolorów, aby odcienie skóry wyglądały naturalniej.

Wypróbuj na własne ręce.
Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś atrakcyjnego. A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne. Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.

Touch ID
Do odblokowania MacBooka Air wystarczy jedno dotknięcie. Zapomnij też o wpisywaniu hasła i wypożyczaj filmy, kupuj aplikacje oraz otwieraj zabezpieczone dokumenty i ustawienia systemowe samym odciskiem palca. A kiedy robisz zakupy w internecie za pomocą Apple Pay, Touch ID wprowadza adres do wysyłki i informacje o płatności, nie ujawniając przy tym danych Twojej karty.