Apple Macbook Air MGND3Z promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Apple Macbook Air MGND3Z oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4889.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Laptop APPLE MacBook Air 13.3" Retina M1 8GB RAM 256GB SSD macOS Złoty
4889.99
Avans.pl
-20%
Laptop APPLE MacBook Air 13.3" Retina M1 8GB RAM 256GB SSD macOS Złoty
4889.99
ELECTRO.pl
Apple MacBook Air M1 13,3" M1 8GB RAM 256GB Dysk macOS Złoty
5499.00
RTV EURO AGD
Apple MacBook Air M1 13,3" M1 8GB RAM 256GB Dysk macOS Złoty
5499.00
OleOle!
Laptop APPLE MacBook Air 13.3" Retina M1 16GB RAM 256GB SSD macOS Złoty
6114.51
Avans.pl
Laptop APPLE MacBook Air 13.3" Retina M1 16GB RAM 256GB SSD macOS Złoty
6114.51
Media Expert
Laptop APPLE MacBook Air 13.3" Retina M1 16GB RAM 256GB SSD macOS Złoty
6114.51
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MGND3Z
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 16 GB

Opis

Uskrzydlony mocą.
Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i produktywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz błyskotliwy wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

nieznaczny czip. Znaczna zmiana.
M1 to nasz pierwszy czip stworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony mieści CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i dużo innych części w jednym miniaturowym czipie. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna produktywność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które całkowicie odmieniają Maca.

8rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.
CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością oprócz wysokowydajnych ma też rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak potężną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż video fachowej jakości. I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami.

7rdzeniowe GPU. Zachwyca grą. Zachwyca obrazem.
M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc tworzyć, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

16-rdzeniowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę.
Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technologię samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na fachowym poziomie retuszują zdjęcia, zwiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach takich jak filtry dźwięku czy różdżki i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy. To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technologii ML.

Moc macOS na M1.
System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i kompletnie odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na sporo nowych sposobów. Możesz lepiej niż kiedykolwiek zespajać się ze światem. Kreować i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari najszybszej przeglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej ulepszonej. Oraz działać jednocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS ma też najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i bezkonkurencyjne w swej klasie zabezpie­czenia.

szybkość i responsywność
Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają produktywność całego systemu. W wyniku czego MacBook Air szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać efektywniej. A Twoje najistotniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

Olbrzymia seria apek
Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS działają w systemie macOS momentalnie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 15 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

Rzeczywiste kolory. Nieziemskie piękno.
Na zniewalającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy oszałamiają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy żywe i intensywne. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu.

nieprzeciętne transmisje na żywo.
Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie. A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową.

Kamera FaceTime HD
Rejestruje ostry i wyraźny obraz. I wyciąga niesamowite szczegóły w światłach i cieniach. A funkcja wykrywania twarzy zaprzęga moc systemu Neural Engine do wydajniejszego mapowania tonalnego i udoskonalonego odwzorowania barw, żeby odcienie skóry wyglądały naturalniej.

Wypróbuj na własne ręce.
Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś efektownego. A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne. Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.

Touch ID
Do odblokowania MacBooka Air wystarczy jedno dotknięcie. Zapomnij też o wpisywaniu hasła i wypożyczaj filmy, kupuj aplikacje oraz otwieraj zabezpieczone dokumenty i ustawienia systemowe samym odciskiem palca. A kiedy robisz zakupy w internecie za pomocą Apple Pay, Touch ID wprowadza adres do wysyłki i informacje o płatności, nie ujawniając przy tym danych Twojej karty.

WiFi 6
Interfejs WiFi nowej generacji jest nie tylko szybszy, ale pozwala też MacBookowi Air śmigać w sieci nawet wtedy, gdy przyłącza się do niej coraz więcej urządzeń.