Apple MacBook Pro MK183Z promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Apple MacBook Pro MK183Z oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Apple MacBook Pro 2021 16,2" M1 Pro 16GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość US
9999.00
RTV EURO AGD
-20%
MacBook Pro 16 MK183ZE/A Laptop APPLE
9999.00
MediaMarkt.pl
-20%
Apple MacBook Pro 2021 16,2" M1 Pro 16GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość US
9999.00
OleOle!
Laptop APPLE MacBook Pro 16" Retina M1 Pro 16GB RAM 512GB SSD macOS Gwiezdna szarość
12542.68
ELECTRO.pl
Laptop APPLE MacBook Pro 16" Retina M1 Pro 16GB RAM 512GB SSD macOS Gwiezdna szarość
12542.68
Avans.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MK183Z
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 512 GB
Pamięć RAM 32 GB

Opis

Turbowyczynowiec.
Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco szybkie czipy M1 Pro albo M1 Max pierwsze układy Apple wyprodukowane specjalnie dla profesjonalistów przynoszą rewolucyjną szybkość działania i przełomową skuteczność baterii. Dodaj do tego wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, i pakiet portów. To laptop o absolutnie rewolucyjnej mocy. Prawdziwa bestia. Teraz to dopiero możesz nawyczyniać.

Strasznie szybki.
W czipie M1 Pro skuteczność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Profesjonalny użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i dedykowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt prosto udźwignie najambitniejsze projekty.

Albo jeszcze straszniej.
M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek wytworzony dla profesjonalnego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, nawet 32 rdzenie GPU i 16-rdze­niowy system Neural Engine. Zapewnia dwukrotnie większą szybkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie większą przepustowość pamięci niż M1 Pro. Ma ponadto przeznaczony silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów które kodują video choćby 2 razy szybciej a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze skuteczniej operuje na wielu strumieniach video.

Gorące innowacje w chłodzeniu.
progresywne systemy termiczne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak produktywny, sporo Twoich rutynowych zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.

Zawrotna szybkość.
Monstrualna pojemność. Korzystaj z piorunującej szybkości odczytu nawet 8-terabajtowego dysku SSD sięgającej 7,4 GB/s, czyli dwukrotnie większej aniżeli w poprzedniej generacji. Dzisiaj możesz ekspresowo odpalić wideo 8K albo za jednym zamachem zapisać setki tysięcy zdjęć w formacie RAW.

Liquid Retina XDR.
najkorzystniejszy ekran, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma arcytrudnie obszerny zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok rewelacyjnie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi odcieńmi. Każdy wyświetlacz jest kalibrowany fabrycznie i proponuje profesjonalne tryby referencyjne do gradingu barw na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

ProMotion.
Po raz pierwszy do Maca trafia technologia ProMotion, która sprawia, iż wszystko na ekranie od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry zyskuje większą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić nawet 120 Hz, lecz adaptacyjna technika samoczynnie dostosowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technologia ProMotion spełniakryteria montażystów video, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania dokładnie dobraną do materiału video.

Dźwięk przestrzenny.
Dzięki systemowi sześciu głośników i zaawanso­wanym algorytmom, gdy MacBook Pro odtwarza muzykę albo film w technice Dolby Atmos, wypełnia przestrzeń dźwiękiem, wytwarzając wyrafinowaną, trójwymiarową scenę akustyczną. Dodaj do tych dźwięków ekran Liquid Retina XDR i już masz prawdziwe mobilne kino.

Bardziej kontaktowy.
zdjęcia i wideo przeniesiesz poprzez czytnik kart SDXC. Telewizory albo wyświetlacze podłączysz poprzez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz poprzez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które wyłapuje słuchawki o wysokiej impedancji i samoczynnie się do nich dopasowuje. Gdy chcesz podłączyć prędkie urządzenia peryferyjne lub wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A poprzez szybkorozłączalny port MagSafe 3 szybko doładujesz baterię.