Apple MacBook Pro MK1A3 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Apple MacBook Pro MK1A3 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19199.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop APPLE MacBook Pro 16" Retina M1 Max 32GB RAM 1TB SSD macOS Gwiezdna szarość
19199.99
Avans.pl
Laptop APPLE MacBook Pro 16" Retina M1 Max 32GB RAM 1TB SSD macOS Gwiezdna szarość
19199.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MK1A3
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 8 GB
Pamięć RAM 64 GB

Opis

informacje techniczne
ekran
Procesor
Pamięć
Dysk twardy
Karta graficzna
Interfejs
Zasilanie
Dźwięk
Wygląd
Pozostałe właściwości
Opis producenta
Najpotężniejszy MacBook Pro w historii

Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco szybkie czipy M1 Pro albo M1 Max – pierwsze układy Apple wyprodukowane specjalnie dla profesjonalistów – przynoszą rewolucyjną szybkość działania i przełomową produktywność baterii. Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, i zestaw portów.

Piekielnie prędki

W czipie M1 Pro skuteczność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Mistrzowski użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i przeznaczone silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt prosto udźwignie najambitniejsze projekty.

Wybierz rozmiar i dobierz czip

Nowy MacBook Pro jest przystępny jako model 14- i 16-calowy. Każdy z nich może być wyekwipowany w czip M1 Pro albo M1 Max i każdy proponuje niezrównaną skuteczność w zastosowaniach profesjonalnych. Na takim sprzęcie możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D. I wcale nie musisz robić tego wszystkiego w studiu montażowym.

Do pożerania wzrokiem

Liquid Retina XDR. Najkorzystniejszy ekran, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma ekstremalnie szeroki zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok perfekcyjnie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi odcieńmi.

Gorące innowacje w chłodzeniu

Gorące innowacje w chłodzeniu. Zaawanso­wane systemy termiczne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza nawet przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak skuteczny, niemało Twoich rutynowych zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.

Masz kamerę HD

Bez komunikacji na odległość nie sposób dziś pracować. Dlatego w nowym MacBooku Pro podwoiliśmy rozdzielczość kamery do 1080p i zastosowaliśmy obiektyw z przysłoną wpuszczającą więcej światła. W połączeniu z pokaźniejszą matrycą zawierającą bardziej wydajne piksele kamera działa 2 razy lepiej w słabym świetle.

Dźwięk przestrzenny

Dźwięk przestrzenny. Dzięki systemowi sześciu głośników i zaawanso­wanym algorytmom, gdy MacBook Pro odtwarza muzykę lub film w technice Dolby Atmos, wypełnia przestrzeń dźwiękiem, stwarzając wyrafinowaną, trójwymiarową scenę akustyczną. Dodaj do tych dźwięków ekran Liquid Retina XDR – i już masz prawdziwe mobilne kino.

Po raz pierwszy do Maca trafia technika ProMotion, która sprawia, iż wszystko na ekranie – od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry – zyskuje obszerniejszą płynność i responsywność.

Diody mini-LED

Tysiące miniaturowych diod LED pogrupowano w indywidualnie sterowane strefy lokalnego przyciemniania, zezwalające na precyzyjną regulację jasności i kontrastu.

Specjalne warstwy

Światło jest wydajnie mieszane i kształtowane przez ultracienką konstrukcję złożoną z siedmiu warstw optycznych i dyfuzorów.

Tranzystory tlenkowe

Cienkowarstwowe tranzystory 2 razy szybciej dostarczają ładunek do pikseli, umożliwiając częstotliwości odświeżania sięgające 120 Hz.

Profesjonalna klawiatura

Po raz pierwszy klawiatura Magic Keyboard MacBooka Pro ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości. To ukłon w stronę profesjonalistów, którzy lubią czuć reakcję mechanicznych klawiszy. Przewidzianoświeże skróty klawiaturowe wywołujące Spotlight i tryb Nie przeszkadzać. Dodatkowo czytnik Touch ID ma teraz nowy, wyczuwalny dotykiem pierścień, który naprowadza Twój palec, gdy szybko, prosto i bezpiecznie odblokowujesz swego Maca.

macOS Monterey i układ scalony Apple

Skorzystaj z Uniwersalnej kontroli, by sterować jednocześnie komputerem Mac i iPadem za pomocą jednej klawiatury i myszy albo gładzika. Zautomatyzuj trudne zadania przy pomocy Skrótów. Udostępnij swój ekran, oglądaj i pracuj zespołowo w FaceTime. I przeglądaj sieć w najlepszej jak dotąd wersji Safari.