Apple MacBook Pro MK1F3 promocja 2022

Cena15599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MK1F3
System operacyjny Mac OS

Opis

laptop Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A 16 Apple M1 Pro srebrny Turbowyczynowiec Oto najpotężniejszy laptop Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A w historii. Jego piorunująco szybkie czipy M1 Pro – pierwsze układy Apple wyprodukowane specjalnie dla profesjonalistów – przynoszą rewolucyjną prędkość działania i bezprecedensową efektywność baterii.

Dodaj do tego wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden mobilny Mac,, a także pakiet portów. To notebook o absolutnie bezprecedensowej mocy. Prawdziwa bestia. Teraz to dopiero możesz nawyczyniać.

Strasznie szybki Czipy M1 Pro, to kolejna odsłona perfekcyjnej architektury M1, to systemy jednoukładowe (SoC) na zupełnie nowym poziomie, niesłychane dotąd w fachowych notebookach. Notebook Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM niż czip M1.

Ich solidny system Neural Engine przyspiesza samouczenie sprzętów, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro otwiera przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości. Nowy poziom W czipie M1 Pro produktywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom.

fachowy użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, choćby 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i przeznaczone silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes.

notebook Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A łatwo udźwignie najambitniejsze projekty. Wybierz rozmiar. Dobierz czip. I jazda. Nowy MacBook Pro jest przystępny jako model 14- i 16-calowy. Każdy z nich może być wyekwipowany w czip M1 Pro albo M1 Max i każdy proponuje niezrównaną skuteczność w zastosowaniach mistrzowskich.

Na notebookie Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D, montować nawet siedem strumieni video ProRes 8K w Final Cut Pro albo wykonywać grading odcieni obrazu HDR na wideo 8K w formacie ProRes 4x4.

I wcale nie musisz robić tego wszystkiego w studiu montażowym. Możemy tak bez końca. Zawrotna szybkość działania w połączeniu z nadzwyczajną produktywnością baterii – to nie czary,wydajność układów scalonych Apple Pro.

Jedno ładowanie wystarczy na skompilowanie choćby czterokrotnie pokaźniejszego kodu w Xcode albo choćby dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic. W odróżnieniu od innych notebooków, laptop Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A działa z tą samą fantastyczną wydajnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie.

Gorące innowacje w chłodzeniu. Zaawanso­wane systemy cieplne w laptopie Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A o przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak produktywny, niemało Twoich rutynowych zadań nawet nie spowoduje ich włączenia.

XDR. Do pożerania wzrokiem. Liquid Retina XDR. Najkorzystniejszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek trafił do laptopa Apple MacBook Pro MK1F3ZE/A, ma ekstremalnie znaczny zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego.

Obrazy H...