Apple MacBook Pro MK1F3 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Apple MacBook Pro MK1F3 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Apple 16-inch MacBook Pro: Apple M1 Pro chip with 10 core CPU and 16 core GPU, 1TB SSD - Silver
13199.00
Sferis.pl
APPLE MacBook Pro MK1F3ZE/A, M1 Pro, Int, 16 GB RAM, 16", 1 TB SSD, macOS
13462.00
Empik
Laptop APPLE MacBook Pro 16" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOS Srebrny
13609.00
Media Expert
Apple MacBook Pro 2021 16,2" Apple M1 Pro - 16GB RAM - 1TB Dysk - macOS (srebrny)
13609.00
RTV EURO AGD
Apple MacBook Pro 2021 16,2" Apple M1 Pro - 16GB RAM - 1TB Dysk - macOS (srebrny)
13609.00
OleOle!
MacBook Pro 16 MK1F3ZE/A Laptop APPLE
14429.00
MediaMarkt.pl
MacBook Pro 16 MK1F3ZE/A/R1 Laptop APPLE
17649.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MK1F3
System operacyjny Mac OS

Opis

Najpotężniejszy MacBook Pro w historii Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco szybkie czipy M1 Pro lub M1 Max – pierwsze układy Apple stworzone specjalnie dla profesjonalistów – przynoszą rewolucyjną prędkość działania i rewolucyjną efektywność baterii. Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, i zestaw portów. Piekielnie szybki W czipie M1 Pro produktywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Fachowy użytkownik ma do dyspozycji choćby 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i przeznaczone silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt prosto udźwignie najambitniejsze projekty. Wybierz rozmiar i dobierz czip Nowy MacBook Pro jest przystępny jako model 14- i 16-calowy. Każdy z nich może być wyposażony w czip M1 Pro albo M1 Max i każdy oferuje niespotykaną sprawność w wykorzystaniach fachowych. Na takim sprzęcie możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D. I wcale nie musisz robić tego wszystkiego w studiu montażowym. Do pożerania wzrokiem Liquid Retina XDR. Najkorzystniejszy ekran, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma arcytrudnie spory zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok świetnie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi barwami.
Gorące innowacje w chłodzeniu Gorące innowacje w chłodzeniu. Zaawanso­wane systemy cieplne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak efektywny, dużo Twoich powszednich zadań nawet nie spowoduje ich włączenia. Masz kamerę HD Bez komunikacji na odległość nie sposób dziś pracować. Dlatego w nowym MacBooku Pro podwoiliśmy rozdzielczość kamery do 1080p i zastosowaliśmy obiektyw z przysłoną wpuszczającą więcej światła. W połączeniu z obszerniejszą matrycą zawierającą bardziej sprawne piksele kamera działa 2 razy lepiej w słabym świetle. Dźwięk przestrzenny Dźwięk przestrzenny. Dzięki systemowi sześciu głośników i zaawanso­wanym algorytmom, gdy MacBook Pro odtwarza muzykę albo film w technice Dolby Atmos, wypełnia przestrzeń dźwiękiem, wytwarzając wyrafinowaną, trójwymiarową scenę akustyczną. Dodaj do tych dźwięków wyświetlacz Liquid Retina XDR – i już masz prawdziwe mobilne kino. Po raz pierwszy do Maca trafia technologia ProMotion, która powoduje, iż wszystko na ekranie – od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry – zyskuje obszerniejszą płynność i responsywność. Diody mini-LED Tysiące miniaturowych diod LED pogrupowano w indywidualnie sterowane strefy lokalnego przyciemniania, zezwalające na staranną regulację jasności i kontrastu. Specjalne warstwy Światło jest wydajnie mieszane i kształtowane poprzez ultracienką konstrukcję złożoną z siedmiu warstw optycznych i dyfuzorów. Tranzystory tlenkowe Cienkowarstwowe tranzystory 2 razy szybciej dostarczają ładunek do pikseli, umożliwiając częstotliwości odświeżania sięgające 120 Hz. Profesjonalna klawiatura Po raz pierwszy klawiatura Magic Keyboard MacBooka Pro ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości. To ukłon w stronę profesjonalistów, którzy lubią czuć reakcję mechanicznych klawiszy. Przewidzianoświeże skróty klawiaturowe wywołujące Spotlight i tryb Nie przeszkadzać. Dodatkowo czytnik Touch ID ma dzisiaj nowy, wyczuwalny dotykiem pierścień, który naprowadza Twój palec, gdy szybko, prosto i bezpiecznie odblokowujesz swego Maca.

ekran
Procesor
Pamięć
Dysk twardy
Karta graficzna
Interfejs
Zasilanie
Dźwięk
Wygląd
Pozostałe parametry