Apple MacBook Pro MK1H3 promocja 2023

Cena17999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MK1H3
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 64 GB

Opis

Turbowyczynowiec.
Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco prędkie czipy M1 Pro albo M1 Max pierwsze układy Apple stworzone specjalnie dla profesjonalistów przynoszą rewolucyjną prędkość działania i bezprecedensową skuteczność baterii. Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, oraz zestaw portów. To notebook o absolutnie rewolucyjnej mocy. Prawdziwa bestia. Dzisiaj to dopiero możesz nawyczyniać.

Strasznie prędki.
W czipie M1 Pro produktywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Profesjonalny użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, choćby 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i przeznaczone silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt z łatwością udźwignie najambitniejsze projekty.

Albo jeszcze straszniej.
M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek wytworzony dla fachowego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, nawet 32 rdzenie GPU i 16-rdze­niowy system Neural Engine. Gwarantuje dwukrotnie obszerniejszą szybkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie obszerniejszą przepustowość pamięci niżeli M1 Pro. Ma również przeznaczony silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów które kodują video choćby 2 razy szybciej a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze sprawniej operuje na wielu strumieniach video.

Gorące innowacje w chłodzeniu.
progresywne systemy termiczne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak wydajny, niemało Twoich rutynowych zadań nawet nie spowoduje ich włączenia.

Zawrotna szybkość.
Monstrualna objętość. Korzystaj z piorunującej szybkości odczytu nawet 8-terabajtowego dysku SSD sięgającej 7,4 GB/s, czyli dwukrotnie pokaźniejszej aniżeli w poprzedniej generacji. Dzisiaj możesz ekspresowo odpalić wideo 8K albo za jednym zamachem zapisać setki tysięcy fotografii w formacie RAW.

Liquid Retina XDR.
najlepszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma skrajnie obfity zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok świetnie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi barwami. Każdy ekran jest kalibrowany fabrycznie i oferuje mistrzowskie tryby referencyjne do gradingu odcieni na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

ProMotion.
Po raz pierwszy do Maca trafia technika ProMotion, która powoduje, iż wszystko na ekranie od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry zyskuje większą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić nawet 120 Hz, ale adaptacyjna technika samoczynnie dopasowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technika ProMotion spełniaoczekiwania montażystów video, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania skrupulatnie przypasowaną do materiału wideo.

Dźwięk przestrzenny.
Dzięki systemowi sześciu głośników i zaawanso­wanym algorytmom, gdy MacBook Pro odtwarza muzykę albo film w technologii Dolby Atmos, wypełnia przestrzeń dźwiękiem, wytwarzając wyrafinowaną, trójwymiarową scenę akustyczną. Dodaj do tych dźwięków wyświetlacz Liquid Retina XDR i już masz prawdziwe mobilne kino.

Bardziej kontaktowy.
fotografie i wideo przeniesiesz poprzez czytnik kart SDXC. Telewizory albo wyświetlacze podłączysz poprzez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz przez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które wyłapuje słuchawki o wysokiej impedancji i automatycznie się do nich dopasowuje. Gdy chcesz podłączyć szybkie urządzenia peryferyjne albo wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A poprzez szybkorozłączalny port MagSafe 3 prędko doładujesz baterię.