Apple MacBook Pro MKGP3Z promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Apple MacBook Pro MKGP3Z oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10089.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Apple MacBook Pro 2021 14,2" Apple M1 Pro - 16GB RAM - 512GB Dysk - macOS (gwiezdna szarość)
10089.00
RTV EURO AGD
-7%
Laptop APPLE MacBook Pro 14" Retina M1 Pro 16GB RAM 512GB SSD macOs Gwiezdna Szarość
10089.00
Media Expert
-7%
Apple MacBook Pro 2021 14,2" Apple M1 Pro - 16GB RAM - 512GB Dysk - macOS (gwiezdna szarość)
10089.00
OleOle!
MacBook Pro 14 MKGP3ZE/A Laptop APPLE
10799.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MKGP3Z
System operacyjny Mac OS

Opis

notebook Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A 14 Apple M1 Pro Gwiezdna szarość Turbowyczynowiec Oto najpotężniejszy notebook Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A w historii. Jego piorunująco prędki czip M1 Pro – pierwsze układy Apple wyprodukowane specjalnie dla profesjonalistów – przynoszą bezprecedensową prędkość działania i bezprecedensową skuteczność baterii.

Dodaj do tego wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden mobilny Mac, i pakiet portów. To notebook o absolutnie przełomowej mocy. Prawdziwa bestia. Teraz to dopiero możesz nawyczyniać.

Strasznie szybki. W czipie M1 Pro efektywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Fachowy użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i asygnowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes.

Taki notebook Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A udźwignie najambitniejsze projekty. Pro do potęgi Max. Czipy M1 Pro i M1 Max, kolejna odsłona doskonałej architektury notebooka Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A, to systemy jednoukładowe (SoC) na zupełnie nowym poziomie, niezrównane dotąd w fachowych notebookach.

Każdy z nich ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM niżeli czip M1. Ich mocny system Neural Engine przyspiesza samouczenie sprzętów, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes.

M1 Pro i M1 Max otwierają przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości. Wybierz rozmiar. Dobierz czip. I jazda. Nowy laptop Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A jest przystępny jako model 14-calowy. Jest wyposażony w czip M1 Pro i oferuje nieprzeciętną skuteczność w użyciach fachowych.

Na takim sprzęcie możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D, montować nawet siedem strumieni video ProRes 8K w Final Cut Pro albo wykonywać grading kolorów obrazu HDR na wideo 8K w formacie ProRes 4x4.

I wcale nie musisz robić tego wszelkiego w studiu montażowym. Możemy tak bez końca. Zawrotna prędkość działania w połączeniu z znakomitą produktywnością baterii – to nie czary,wydajność układów scalonych w notebookie Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A.

Jedno ładowanie starczy na skompilowanie choćby czterokrotnie obszerniejszego kodu w Xcode albo nawet dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic. W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną efektywnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie.

Gorące innowacje w chłodzeniu. Zaawanso­wane systemy cieplne wlaptopie Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A o przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak produktywny, mnóstwo Twoich rutynowych zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.

XDR. Do pożerania wzrokiem. Liquid Retina XDR. Najlepszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka Apple MacBook Pro MKGP3ZE/A, ma ekstremalnie obszerny zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego.

Obrazy H...