Apple MacBook Pro MKGQ3Z promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Apple MacBook Pro MKGQ3Z oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Gwiezdna Szarość US
9999.00
RTV EURO AGD
-20%
MacBook Pro 14 MKGQ3ZE/A Laptop APPLE
9999.00
MediaMarkt.pl
-20%
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Gwiezdna Szarość US
9999.00
OleOle!
-20%
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Gwiezdna Szarość
9999.00
RTV EURO AGD
-20%
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Gwiezdna Szarość
9999.00
OleOle!
Laptop APPLE MacBook Pro 14" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Gwiezdna Szarość
12557.55
Media Expert
Laptop APPLE MacBook Pro 14" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Gwiezdna Szarość
12557.55
Avans.pl
Laptop APPLE MacBook Pro 14" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Gwiezdna Szarość
12557.55
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MKGQ3Z
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 32 GB

Opis

MacBook Pro 14 Turbowyczynowiec. Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco szybki czip przynosi przełomową szybkość działania i rewolucyjną skuteczność baterii. Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, oraz pakiet portów. To laptop o absolutnie przełomowej mocy. Prawdziwa bestia. Dzisiaj to dopiero możesz nawyczyniać. Kod producenta: MKGP3ZE/A/R1obudowy: Gwiezdna szarość (Space gray) Data premiery modelu: Late 2021 (koniec 2021) Kategoria: MacBook Pro 14 Specyfikacja:
  • ekran Liquid Retina XDR o przekątnej 14,2 cala w technice True Tone i ProMotion
    w rozdzielczości 3024 x 1964 pikseli.
  • Procesor Apple M1 Pro 8 rdzeniowy procesor CPU + 14 rdzeniowy procesor GPU
  • Pamięć RAM 32GB
  • Dysk 512GB SSD
  • Touch ID czytnik linii papilarnych do bezpiecznego logowania oraz zakupów.
  • przystępne złącza: 3 x Thunderbolt 4 1 x HDMI 1 x złącze na karty SDXC 1 x MagSafe 3
  • System macOS Monterey - albo nowszy, z darmową aktualizacją.

Pro do potęgi Max. Czipy M1 Pro i M1 Max, kolejna odsłona rewelacyjnej architektury M1, to systemy jednoukładowe (SoC) na zupełnie nowym poziomie, nieprzeciętne dotąd w mistrzowskich notebookach. Każdy z nich ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM niż czip M1. Ich mocny system Neural Engine przyspiesza samouczenie urządzeń, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro i M1 Max otwierają przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości. M1 Pro. Strasznie szybki. W czipie M1 Pro efektywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Fachowy użytkownik ma do dyspozycji choćby 10 rdzeni CPU, choćby 16 rdzeni GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine i dedykowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt z łatwością udźwignie najambitniejsze projekty. M1 Max. Albo jeszcze straszniej. M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek tworzony dla mistrzowskiego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, nawet 32 rdzenie GPU i 16-rdzeniowy system Neural Engine. Zapewnia dwukrotnie większą prędkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie pokaźniejszą przepustowość pamięci aniżeli M1 Pro. Ma także asygnowany silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów – które kodują wideo choćby 2 razy szybciej – a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze efektywniej operuje na wielu strumieniach video.
Możemy tak bez końca Zawrotna prędkość działania w połączeniu z nadzwyczajną skutecznością baterii – to nie czary,skuteczność układów scalonych Apple. Jedno ładowanie wystarczy na skompilowanie nawet czterokrotnie większego kodu w Xcode19 albo nawet dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic20. W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną produktywnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie. Gorące innowacje w chłodzeniu. Progresywne systemy termiczne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza nawet przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak efektywny, niemało Twoich codziennych zadań nawet nie spowoduje ich włączenia.
XDR. Do pożerania wzrokiem. Liquid Retina XDR. najkorzystniejszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma skrajnie szeroki zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok nieprzeciętnie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi kolormi. Każdy ekran jest kalibrowany fabrycznie i proponuje mistrzowskie tryby referencyjne do gradingu odcieni na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku. ProMotion. Po raz pierwszy do Maca trafia technika ProMotion, która powoduje, że wszystko na ekranie – od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry – zyskuje pokaźniejszą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić nawet 120 Hz, lecz adaptacyjna technika automatycznie dopasowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technologia ProMotion spełniawymagania montażystów wideo, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania skrupulatnie dostosowaną do materiału video.
Bardziej kontaktowy. Fotografie i video przeniesiesz przez czytnik kart SDXC. Telewizory lub wyświetlacze podłączysz przez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz poprzez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które namierza słuchawki o wysokiej impedancji i automatycznie się do nich dostosowuje. Gdy chcesz podłączyć prędkie urządzenia peryferyjne lub wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A poprzez szybkorozłączalny port MagSafe 3 błyskawicznie doładujesz baterię. Więcej pikseli niż kiedykolwiek. Do modeli z czipem M1 Max możesz podłączyć nawet trzy wyświetlacze Pro Display XDR i telewizor 4K. A do modeli z M1 Pro – dwa wyświetlacze Pro Display XDR.
Profesjonalna moc. Klawiatura podobnie. Po raz pierwszy klawiatura Magic Keyboard MacBooka Pro ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości. To ukłon w stronę profesjonalistów, którzy lubią czuć reakcję mechanicznych klawiszy. Przewidzianonowe skróty klawiaturowe wywołujące Spotlight i tryb Nie przeszkadzać. Ponadto czytnik Touch ID ma teraz nowy, wyczuwalny dotykiem pierścień, który naprowadza Twój palec, gdy szybko, prosto i bezpiecznie odblokowujesz swego Maca.