Apple MacBook Pro MKGR3Z promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Apple MacBook Pro MKGR3Z oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MacBook Pro 14 MKGR3ZE/A Laptop APPLE
10799.00
MediaMarkt.pl
Laptop APPLE MacBook Pro 14" Retina M1 Pro 16GB RAM 512GB SSD macOs Srebrny
10799.00
Media Expert

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MKGR3Z
System operacyjny Mac OS

Opis

notebook Apple MacBook Pro MKGR3ZE/A 14" 512 GB SSD srebrny MacBook Pro. Turbowyczynowiec. Oto najpotężniejszy notebook Apple MacBook Pro MKGR3ZE/A w historii. Jego piorunująco szybki czip M1 Pro – pierwszy układ Apple wytwarzane specjalnie dla profesjonalistów – przynosi bezprecedensową szybkość działania i bezprecedensową skuteczność baterii.

Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden mobilny Mac,, a także komplet portów. To notebook o absolutnie przełomowej mocy. Prawdziwa bestia. Teraz to dopiero możesz nawyczyniać.

M1 Pro. Strasznie prędki. W czipie M1 Pro sprawność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Profesjonalny użytkownik ma do dyspozycji choćby 8 rdzeni CPU, nawet 14 rdzeni GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine i dedykowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes.

Taki sprzęt jak laptop Apple MacBook Pro MKGR3ZE/A łatwo udźwignie najambitniejsze projekty. Wybierz wymiar. Dobierz czip. I jazda. Nowy laptop Apple MacBook Pro MKGR3ZE/A jest przystępny jako model 14-calowy.

Może być zaopatrzony w czip M1 Pro i oferuje nieporównaną produktywność w zastosowaniach profesjonalnych. Na takim sprzęcie możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D, montować nawet siedem strumieni wideo ProRes 8K w Final Cut Pro albo wykonywać grading odcieni obrazu HDR na wideo 8K w formacie ProRes 4x4.

I wcale nie musisz robić tego wszelkiego w studiu montażowym. Możemy tak bez końca. Zawrotna szybkość działania w połączeniu z wspaniałą efektywnością baterii – to nie czary,produktywność układów scalonych Apple w laptopie Apple MacBook Pro MKGR3ZE/A.

Jedno ładowanie wystarczy na skompilowanie choćby czterokrotnie obszerniejszego kodu w Xcode albo choćby dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic. W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną produktywnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie.

Gorące innowacje w chłodzeniu. Zaawanso­wane systemy cieplne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak sprawny, mnóstwo Twoich codziennych zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.

XDR. Do pożerania wzrokiem. Liquid Retina XDR. Najkorzystniejszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma skrajnie pokaźny zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok świetnie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi barwami.

Każdy ekran jest kalibrowany fabrycznie i oferuje fachowe tryby referencyjne do gradingu kolorów na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku. ProMotion. Po raz pierwszy do notebooka Apple MacBook Pro MKGR3ZE/A trafia technika ProMotion, która powoduje, że wszystko na ekranie – od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry – zyskuje obszerniejsz...