Apple MacBook Pro MKGR3Z promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Apple MacBook Pro MKGR3Z oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Apple MacBook Pro 14" M1 Pro chip with 8-core CPU and 14-core GPU, 512GB SSD - Silver
9999.00
Sferis.pl
Apple MacBook Pro 2021 14,2" Apple M1 Pro - 16GB RAM - 512GB Dysk - macOS (srebrny)
10199.00
OleOle!
Apple MacBook Pro 2021 14,2" Apple M1 Pro - 16GB RAM - 512GB Dysk - macOS (srebrny)
10199.00
RTV EURO AGD
APPLE MacBook Pro MKGR3ZE/A, M1 Pro, Int, 16 GB RAM, 14", 512 GB SSD, macOS
10493.60
Empik

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MKGR3Z
System operacyjny Mac OS

Opis

notebook Apple MacBook Pro M1 Dla profesjonalistów Prawdziwy wyczynowiec Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Nieporównany czip M1 Pro proponuje przełomową szybkość działania i bezprecedensową efektywność baterii.

Niezapomniane doświadczenia wizualne zagwarantuje wyświetlacz Liquid Retina XDR. Zestaw portów upraszcza twoje flow pracy. Z takim sprzętem możesz pozwolić sobie na wszystko. Pro jak nigdy przedtem Poznaj kolejną odsłonę perfekcyjnej architektury M1.

M1 Pro to system jednoukładowy na zupełnie nowym poziomie. Ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i jeszcze więcej zunifikowanej pamięci RAM aniżeli jego poprzednik. Konkretny system Neural Engine usprawnia samouczenie urządzeń, a innowacyjne silniki multimedialne otwierają drzwi do nowych możliwości dla profesjonalistów.

Pracuj bez ograniczeń formując w 3D, obrabiając wideo w rozdzielczości 8K i wykonuj grading kolorów obrazu HDR. Wyświetlacz Liquid Retina XDR najlepszy wyświetlacz przystępny w notebooku jest właśnie tu.

arcytrudnie spory zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego to tylko początek jego zalet. Obrazy HDR ożywają przyciągając Twój wzrok. Każdy ekran jest fabrycznie kalibrowany, żeby zapewnić nieprzeciętne odwzorowanie barw.

Po raz pierwszy w MacBooku przystępna jest technologia ProMotion. Od gier po przewijanie stron internetowych, ruch jest bardziej dynamiczny, płynny i satysfakcjonujący. Częstotliwość odświeżania ekranu może osiągnąć nawet 120 Hz, kiedy tego Ci potrzeba i zwalnia, kiedy tego nie zauważysz, żeby oszczędzać energię.

ProMotion to spełnienie marzeń montażystów wideo - pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania precyzyjnie dobraną do materiału, z którym pracują. Dźwięk przestrzenny System sześciu głośników w połączeniu z zaawansowanym algorytmem oznacza, iż gdy MacBook Pro odtwarza muzykę lub film w technologii Dolby Atmos, przestrzeń wypełniana jest dźwiękiem, wytwarzając trójwymiarową scenę akustyczną.

Cztery głośniki niskotonowe z technologią force-cancelling mogą poszczycić się do 80 procent mocniejszym basem. Uzupełniane są przez produktywne głośniki wysokotonowe, z których płyną czystsze, pełniejsze partie wokalne.

W połączeniu z wyświetlaczem Liquid Retina XDR to prawdziwe mobilne kino. Jeszcze więcej portów Przenoś fotografie i video przez czytnik kart SDXC. Pracuj na ekranach zewnętrznych wykorzystując wyjście HDMI.

Gniazdo słuchawkowe 3,5mm namierza słuchawki o wysokiej impedancji i samoczynnie się do nich dopasowuje. Jeśli potrzebujesz wykorzystać prędkich sprzętów peryferyjnych lub wyświetlaczy, masz do dyspozycji aż trzy porty Thunderbolt 4.

Nadszedł czas, żeby naładować MacBooka? Użyj wyjątkowo bezpiecznego złącza MagSafe 3,błyskawicznie odzyskać energię. Jeśli zaczepisz o przewód ładujący, nie martw się, zostanie on delikatnie odłączony nie uszkadzając Twojego notebooka.

Klawiatura Magic Keyboard Pierwszy raz w MacBooku Pro przystępny jest pełnowymiarowy rząd klawiszy funkcyjnych. Dostępne są świeże skróty klawiszowe, za pomocą których wywołasz Spotlight czy tryb Nie przeszkadzać.

Czytnik Touch ID ma dzisiaj wyczuwalny dotykiem pierścień, więc prosto zlokalizujesz go bez konieczności patrzenia na klawiaturę. Odblokuj swojego Maca błyskawicznie i bezpiecznie. MacOS macOS to więcej, niżeli tylko system operacyjny.

To część ekosystemu, z którą przejmiesz kontrolę nad swymi urządzeniami Apple. Steruj równocześnie komputerem Mac i iPadem przy pomocy jednej klawiatury i gładzika. Wykonuj skomplikowane zadania szybciej automatyzując je przy pomocy Skrótów.

Udostępnij ekran i pracuj zespołowo w FaceTime. Odkrywaj sieć z najkorzystniejszą dotąd wersją przeglądarki Safari. Tryb skupienia pozwoli Ci osiągnąć maksymalną koncentrację wyciszając tymczasowo powiadomienia, które mogą cię rozproszyć.