Apple Macbook Air MLXX3Z promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Apple Macbook Air MLXX3Z oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5590.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość
5590.00
OleOle!
-9%
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość
5590.00
RTV EURO AGD
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość US
6149.00
OleOle!
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość US
6149.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MLXX3Z
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 512 GB
Pamięć RAM 16 GB

Opis

laptop Apple MacBook Air MLXX3ZE/A 512GB Gwiezdna szarość Lżejszy, a zawiera więcej Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły laptop Apple MacBook Air MLXX3ZE/A w wytrzymałej aluminiowej obudowie zachwyca energooszczędnością i szybkością działania.

To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi MacBook Air jest do wyboru w czterech ładnych wykończeniach – z przypasowanym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

Cicha moc. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową efektywność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Trwały. Z myślą o planecie.

Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości notebook Apple MacBook Air MLXX3ZE/A ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu. Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1.

Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej efektywności 8-rdzeniowego CPU. Tworzyć zachwycające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce produktywnego silnika multimedialnego.

I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin. Laptop Apple MacBook Air MLXX3ZE/A przejdzie Twoje najśmielsze kryteria. Wyraźnie widać,zachwyca zachwycający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air.

Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe. Dzięki czemu na ekranie notebooka Apple MacBook Air MLXX3ZE/A wszystko będzie wyśmienicie widoczne.

Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

laptop Apple MacBook Air MLXX3ZE/A czaruje na dużo sposobów. Kamera FaceTime HD 1080p. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej efektywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze pokazuje najkorzystniejszą wersję Ciebie.

Układ trzech mikrofonów. Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących progresywne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej podczas rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. System czterech głośników z funkcją dźwięku przestrzennego.

Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają udoskonaloną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki czemu filmy i muzyka wciągają bez reszty. A dźwięk przestrzenny z obsługą technice Dolby Atmos otacza Cię ze wszystkich stron.

Daj palcom p...