Apple Macbook Air MLXY3Z promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Apple Macbook Air MLXY3Z oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Apple MacBook Air M2 13,6" Apple M2 - 8GB RAM - 256GB Dysk - macOS (srebrny)
6349.00
OleOle!
Laptop APPLE MacBook Air 2022 13.6" Retina M2 8GB RAM 256GB SSD macOS Srebrny
6499.00
Media Expert
APPLE MacBook Air M2 8-core CPU/8-core GPU/256GB SSD/13,6"/Silver MLXY3ZE/A
6499.00
Neonet.pl
MacBook Air MLXY3ZE/A Laptop APPLE
7469.00
MediaMarkt.pl
MacBook Air MLXY3ZE/A/US Laptop APPLE
7499.00
MediaMarkt.pl
Laptop APPLE MacBook Air 2022 13.6" Retina M2 8GB RAM 256GB SSD macOS Srebrny
7499.00
Media Expert
Apple MacBook Air M2 13,6" Apple M2 - 8GB RAM - 256GB Dysk - macOS (srebrny) US
7499.00
RTV EURO AGD
Apple MacBook Air M2 13,6" Apple M2 - 8GB RAM - 256GB Dysk - macOS (srebrny)
7799.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MLXY3Z
System operacyjny Mac OS

Opis

notebook Apple MacBook Air MLXY3ZE/A 256GB srebrny Lżejszy, a zawiera więcej Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air MLXY3ZE/A w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i prędkością działania.

To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi MacBook Air jest do wyboru w czterech pięknych wykończeniach – z dobranym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

Cicha moc. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową produktywność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Trwały. Z myślą o planecie.

Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości laptop Apple MacBook Air MLXY3ZE/A ma potężną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu. Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1.

Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy rozszerzonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU. Tworzyć zniewalające obrazy i animacje z 8 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego.

I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin. Notebook Apple MacBook Air MLXY3ZE/A przejdzie Twoje najśmielsze kryteria. Wyraźnie widać,zachwyca zniewalający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air.

Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe. Dzięki temu na ekranie notebooka Apple MacBook Air MLXY3ZE/A wszystko będzie doskonale widoczne.

Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

laptop Apple MacBook Air MLXY3ZE/A czaruje na dużo sposobów. Kamera FaceTime HD 1080p. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją za każdym razem pokazuje najlepszą wersję Ciebie.

Układ trzech mikrofonów. Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących progresywne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej podczas rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. System czterech głośników z funkcją dźwięku przestrzennego.

Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają udoskonaloną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy i muzyka wciągają bez reszty. A dźwięk przestrzenny z obsługą technologii Dolby Atmos otacza Cię ze wszelkich stron.

Daj palcom pohasać komfortowa i...