Apple Macbook Air MLY43Z promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Apple Macbook Air MLY43Z oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Północ US
6199.00
OleOle!
-36%
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Północ
6199.00
RTV EURO AGD
-36%
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Północ
6199.00
OleOle!
-36%
Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 512GB Dysk macOS Północ US
6199.00
RTV EURO AGD
Apple MacBook Air 13,6" M2 16GB RAM 512GB Dysk macOS Północ US
9699.00
OleOle!
Apple MacBook Air 13,6" M2 16GB RAM 512GB Dysk macOS Północ US
9699.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MLY43Z
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 512 GB
Pamięć RAM 8 GB

Opis

notebook Apple MacBook Air M2 512 GB północ Lżejszy a więcej zawiera Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 512 GB północ w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i szybkością działania.

To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową sprawność.

Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU.

tworzyć oszałamiające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce skutecznego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

Wyraźnie widać,oszałamia oszałamiający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

Dzięki zastosowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na notebookie Apple MacBook Air M2 512 GB północ.

Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Laptop Apple MacBook Air M2 512 GB północ czaruje na sporo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej sprawności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze demonstruje najlepszą wersję Ciebie.

Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących zaawansowane algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają udoskonaloną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy i muzyka wciągają bez reszty.

A dźwięk...