Apple MacBook Pro MPHF3Z promocja 2024

Cena16399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MPHF3Z
System operacyjny Mac OS

Opis

notebook Apple MacBook Pro M2 Pro (MPHF3ZE/A) 14" 16GB/1TB Gwiezdna Szarość Pogromca ograniczeń. Notebook Apple MacBook Pro turbodopalany czipem M2 Pro jest teraz jeszcze potężniejszy i bardziej energooszczędny.

Zadziwia świetnymi osiągami, czy jest podłączony do gniazdka, czy także pracuje na swej produktywniejszej baterii. Z oszałamiającym wyświetlaczem Liquid Retina XDR i mnogością portów to niezwykły notebook klasy pro, który nie zna kompromisów.

M2 Pro. M2 Pro zagwarantuje moc do realizacji wyjątkowo wymagających projektów. Dzięki CPU z nawet 12 rdzeniami i systemowi Neural Engine nowej generacji cokolwiek robisz – od sortowania i edycji tysięcy obrazów po symulacje oparte na obliczeniowej dynamice płynów – wszystko śmiga jak nigdy.

A GPU z choćby 19 rdzeniami potężnie podkręca efektywność grafiki, kiedy ciężko pracujesz albo intensywnie grasz. Po prostu notebook Apple MacBook Pro M2 Pro jest do zadań ekstremalnie skomplikowanych! Możemy tak bez końca.

laptop Apple MacBook Pro M2 Pro ma najwydajniejszą baterię w historii Maca. Ten model pracuję momentalnie na baterii, jak i podłączony do prądu. To nie czary. To efektywność układów scalonych Apple. I czy nakręca Cię wena, czy gonią obowiązki - działasz.

Gorące innowacje w chłodzeniu. Układ scalony Apple działa tak wydajnie, iż wentylatory w notebookie MacBook Pro M2 Pro pozostają bezczynne przy większości powszednich zadań. Kiedy jednak trafi się coś trudniejszego, zaawansowane systemy termiczne zapewniają cyrkulację powietrza przy niskich obrotach wentylatorów.

Wszechogarniacz. System macOS Ventura powstał, by maksymalnie wykorzystywać możliwości układów scalonych Apple. Dlatego Twoje pro aplikacje działają szybciej i płynniej, a wielozadaniowość to łatwizna.

Do dyspozycji masz ponad 15 000 zoptymalizowanych apek i wtyczek i świeże mocne funkcje macOS jak Stage Manager. Możesz pracować sprytniej, grać ostrzej i zdziałać więcej na laptopie Apple MacBook Pro M2 Pro.

wyświetlacz ponad oczekiwania. Liquid Retina XDR. Skrajnie spory zakres dynamiczny sprawia, że refleksy światła są nadzwyczajnie dopracowane, w cieniach widać zasobność detali, a odcienie są żywe i naturalne. Każdy wyświetlacz jest fabrycznie kalibrowany i ma fachowe tryby referencyjne do gradingu odcieni na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

ProMotion. Wszystko – od przewijania treści po gry – jest bardziej płynne i responsywne. Technika ProMotion samoczynnie dopasowuje się do ruchu na ekranie notebooka Apple MacBook Pro M2 Pro i zapewnia częstotliwość odświeżania choćby do 120 Hz.

A montażyści video mogą dobrać stałą częstotliwość odświeżania precyzyjnie dobraną do materiału filmowego. Za górami, za lasami. A obraz bajeczny. W videorozmowach zaprezentujesz się wyraziście – łącząc się z bliskimi z innej strefy czasowej czy pracując z zespołem gdzieś w terenie.

Kamera 1080p z jasnym obiektywem wbudowana w laptop Apple MacBook Pro M2 Pro wpuszcza więcej światła na dużą matrycą, dlatego wyglądasz rewelacyjnie...