Apple Macbook Air MQD32Z promocja 2021

Cena3599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MQD32Z
Przekątna ekranu 13.3 "
Rozdzielczość 1440 x 900 px
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 128 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
Grubość 1.7 cm

Opis

MacBook Air - świeże procesory Intel Core, nowej generacji Do 12 godzin na baterii. Jeśli Ty dasz radę, to on także. 11-calowy MacBook Air działa bez ładowania baterii do 9 godzin, a 13-calowy - nawet 12.

Możesz zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. A kiedy przyjdzie czas na relaks, możesz aż 10 godzin oglądać filmy z iTunes na modelu 13-calowym i przez 10 godzin na 11-calowym.

mało tego - wiedząc, że bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości poprzez 30 dni, spokojnie wyjedziesz na parę tygodni, a po powrocie, jak gdyby nigdy nic, zajmiesz się przerwaną pracą. Smukły. Lekki.

Mocarny. Gotowy na wszystko. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji i procesor graficzny Intel HD Graphics z linii 6 sprostają każdemu zadaniu. Bez względu na to, czy edytujesz fotografie, czy przeglądasz Internet - wszystko działa niewiarygodnie szybko.

Cała ta mocna technika kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości 1,72 cm i masie zaledwie 1,08 kg. Potęga komunikacji Dzięki portowi Thunderbolt 2 - dwukrotnie szybszemu niżeli w poprzedniej generacji - możesz podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display.

Ale jeśli chodzi o komunikację, MacBook Air oferuje jeszcze więcej. Zaopatrzono go w dwa porty USB 3, do których możesz podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie swoje urządzenia z interfejsem USB 2.

starczy wykonać kilka prostych połączeń, aby przekształcić MacBooka Air z ultraprzenośnego notebooka w kompletną stację roboczą. Ekran, kamera i mikrofon. Robią wrażenie. Całe mnóstwo wrażeń. Rozmawiaj przez FaceTime ze swojego MacBooka Air z użytkownikami iPhone'ów, iPadów, iPodów touch albo komputerów Mac z aplikacją FaceTime.

Co do piksela i co do milimetra - ekran MacBooka Air to arcydzieło równocześnie inżynierii, jak i wzornictwa. Jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, lecz rozdzielczość ma tak dużą, że nie powstydziłby się jej istotnie obszerniejszy ekran.

Gdy edytujesz więc fotografie, przygotowujesz prezentację czy oglądasz film, każdy wyświetlany obraz po prostu Cię zniewala. W kamerze FaceTime HD 720p możesz pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie. Każdy uśmiech wygląda promienniej, nawet z drugiego zakątka świata.

A format panoramiczny sprawia, że wszyscy luźno mieszczą się w kadrze. Dwa mikrofony w MacBooku Air to wspaniałe rozwiązanie, gdy chcesz, aby Cię słyszano. Na przykład w trakcie rozmowy poprzez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia.

Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Dzięki zastosowaniu najnowszej technice 802.11 Wi-Fi w MacBooku Air osiąga teraz niesamowite szybkości. Podłącz się do stacji bazowej 802.11- na przykład stacji AirPort Extreme albo AirPort Time Capsule - i korzystaj z nawet trzykrotnie szybszej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

standard 802.11ac oznacza także pokaźniejszy zasięg, możesz więc pracować o dużo luźnoj aniżeli dotychczas. Niech świeci Każdy może spróbować zaprojektować smukłego i lekkiego notebooka. Chodzi jednak o to, aby wciąż był to sprzęt w pełni poręczny.

Dlatego MacBook Air ma pełnowymiarową klawiaturę, a pisanie na nim jest tak wygodne, jak w przypadku komputera stacjonarnego. Dodatkowo klawiatura jest podświetlana, można więc wygodnie pisać w słabym oświetleniu.

zaimplementowany sensor reaguje na zmiany natężenia światła i samoczynnie dostosowuje atrybuty klawiatury i ekranu, gwarantując ich trafne oświetlenie w każdych warunkach. Najlepszy sposób na Multi_touch technologia Multi-Touch zadomowiła się w większości artykułów Apple.

To zwyczajnie najdoskonalszy i najbardziej osobisty sposób obsługi sprzętów. W sytuacji notebooka do interakcji Multi-Touch najlepiej pasuje gładzik. Na przykład gładzik MacBooka Air. Duży, szklany gładzik nie ma przycisku.

Sam jest przyciskiem. A nowe gesty Multi-Touch rozpoznawane przez system OS X czynią pracę z MacBookiem Air jeszcze bardziej instynktowną i bliższą fizycznej rzeczywistości. Wyśmienite aplikacje w komplecie Każdy nowy Mac ma iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote.

Od razu możesz więc zacząć z nim twórczo i efektywnie pracować. Aplikacje zostały zaktualizowane, żeby pasowały do błyskotliwego interfejsu OS X Yosemite. Dostajeszidealne aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia wideorozmów FaceTime.