Apple MacBook Pro MYDA2Z promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Apple MacBook Pro MYDA2Z oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5839.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Apple Macbook Pro M1 13,3" Apple M1 - 8GB RAM - 256GB Dysk - macOS (srebrny)
5839.00
RTV EURO AGD
-17%
Laptop APPLE MacBook Pro 13.3" Retina M1 8GB RAM 256GB SSD macOS Srebrny
5839.00
Media Expert
Apple Macbook Pro M1 13,3" Apple M1 - 8GB RAM - 256GB Dysk - macOS (srebrny)
5899.00
OleOle!
MacBook Pro 13.3 MYDA2ZE/A Laptop APPLE
5999.00
MediaMarkt.pl
Apple Macbook Pro M1 13,3" Apple M1 - 16GB RAM - 256GB Dysk - macOS (srebrny)
6499.00
RTV EURO AGD
Apple Macbook Pro M1 13,3" Apple M1 - 16GB RAM - 256GB Dysk - macOS (srebrny)
6999.00
OleOle!

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MYDA2Z
System operacyjny Mac OS

Opis

MacBook Pro, Na wskroś. Czip Apple M1 daje 13-calowemu MacBookowi Pro niewiarygodną szybkość i moc. Procesor CPU, który działa nawet 2,8x szybciej. Nawet 5x produktywniejszą grafikę. Nasz najistotniej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie.

I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza choćby na 20 godzin. Czyli dłużej niżeli kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu. To nasz najpopularniejszy notebook dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom.

niewiele znaczący czip. Pokaźna zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla Maca. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych składników w jednym miniaturowym czipie.

Niesamowicie efektywny1, pełen wyjątkowych technologii i najszczególniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. Bestia do tworzenia efektowna. Ośmiordze­niowy GPU w czipie M1 to niewątpliwie najbardziej zaawanso­wany procesor graficzny, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Jest najszybszą na świecie zintegrowaną jednostką graficzną w komputerze osobistym7, proponując niesamowity 5‑krotny skok wydajności. Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza skuteczność Maca i odmienia go na mnóstwo innych sposobów.

proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji. Przepiękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najszczególniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

Retina, ulepszony obraz. Zachwycający ekran Retina wydobywa z obrazów mnogość detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

W szerokiej gamie barw P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni barw sRGB. A każdy MacBook Pro oferuje technologię True Tone, która samoczynnie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę odcieni do oświetlenia w otoczeniu, aby obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.godzin.

Czyli dłużej niż kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu. To nasz najpopularniejszy laptop dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Wi‑Fi 6 Interfejs Wi‑Fi nowej generacji jest nie tylko szybszy, ale pozwala także MacBookowi Air śmigać w sieci nawet wtedy, gdy przyłącza się do niej coraz więcej sprzętów.

Mechanizm nożycowy lepszy mechanizm nożycowy gwarantuje największy komfort pisania w historii notebooków Mac. Touch Bar Więcej skrótów do celu. Do dyspozycji masz jeszcze więcej skrótów i funkcji – na przykład ulubione emoji i preferowane języki.

Magic Keyboard, pełna wygoda. Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i skuteczniej. Ulepszony mechanizm nożycowy sprawia, że klawisze są responsywne, a pisanie wygodne i ciche.

Touch Bar podsuwa Ci najszczególniej przydatne polecenia właśnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę. A Touch ID błyskawicznie i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach.