Asus VivoBook A512FA-EJ115T promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus VivoBook A512FA-EJ115T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2799.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS VivoBook (A512FA-EJ115T) + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!
2799.99
ELECTRO.pl
Laptop ASUS VivoBook (A512FA-EJ115T)
2799.99
Media Expert

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta A512FA-EJ115T

Opis

Najmniejszy kolorowy ultrabook z ekranem NanoEdge Niezależnie od tego, czy użyjesz go do pracy, czy do rozrywki, ASUS VivoBook 15 to kompaktowy notebook, który zagwarantuje Ci najlepsze wrażenia wizualne. Jego nowy wyświetlacz NanoEdge ze smukłymi ramkami ze wszelkich czterech stron ma ultrasmukłą oprawkę mierzącą zaledwie 5,7 mm.

zagwarantuje to niesamowity stosunek wielkości ekranu do pokrywy na poziomie 88%. W dodatku zawias ErgoLift o nowatorskiej konstrukcji podnosi nieco klawiaturę dla wyższego komfortu pisania. Wyświetlacz NanoEdge VivoBook 15 inspiruje Cię do przekraczania granic.

Nowa konstrukcja NanoEdge powoduje,wyświetlacz laptopa VivoBook 15 jest niemalże bezramkowy i zapewnia użytkownikowi ogromną powierzchnię ekranową i arcytrudnie wciągające wrażenia wizualne w trakcie pracy i rozgrywki.

Pomimo zastosowania ultrawąskiej oprawki, w jej górnej części znajduje się zintegrowana, wysokiej jakości kamera HD do prowadzenia wideoczatu z rodziną i przyjaciółmi, choćby jeśli dzielą was tysiące kilometrów.

Czasem mniej oznacza więcej zastosowanie nowego ekranu o bezramkowej konstrukcji NanoEdge ze wszelkich czterech stron pozwoliło zredukować wymiary do minimum, dzięki temu VivoBook 15 dysponuje pokaźnie mniejszą obudową w kontraście do swojego poprzednika.

Zajmuje on mniej miejsca na Twoim biurku, uwalniając równocześnie więcej przestrzeni dla Ciebie. Będzie Ci wszędzie towarzyszył Życie toczy się niezwykle szybko, dlatego potrzebujesz notebooka, który nie będzie Cię spowalniał.

VivoBook 15 proponuje kompaktowe rozmiary usprawniając podróżowanie oraz jest niewiarygodnie lekki – dzięki temu możesz po prostu wsunąć go do swej torby i korzystać z komputera w dowolnym miejscu. Pozwól się unieść Pokrywa notebooka VivoBook 15 to wrota do świata wydajności i ogromnych możliwości.

zastosowany w nim skrupulatnie zaprojektowany zawias ErgoLift znamionuje się wyjątkowo płynną pracą i podwójną funkcjonalnością: bezpiecznie utrzymuje pozycję ekranu pod dowolnym kątem nachylenia, a także wznosi klawiaturę pod kątem 2°,za każdym razem zapewniać Ci idealną pozycję do pisania.

Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych Sam jesteś kowalem swego losu, a laptop VivoBook 15 proponuje Ci wszystkie narzędzia, których Ci potrzeba na swojej drodze życiowej. Posiadając do dyspozycji najnowszy procesor Intel® Core™, a także zintegrowaną kartę graficzną, jesteś gotowy na nadchodzące wyzwania, niezależnie od tego, czy będzie to skuteczna wielozadaniowość, edycja multimediów, czy także okazjonalna rozgrywka.

proponuje on również dwuzakresowe połączenie Wi-Fi w technologii 802.11ac, dzięki któremu możesz radować się superszybkim Internetem z szybkościami dochodzącymi do 867 Mb/s. Połączenia do różnych zastosowań VivoBook 15 jest wyposażony w najnowsze gniazdo USB Type-C™ (USB-C™) do przyłączania dowolną stroną wtyczki, dzięki czemu przyłączanie sprzętów jest tak przystępne, jak tylko to realne...