Asus cb1101cma-gj0021 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus cb1101cma-gj0021 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1005.31 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS Chromebook CX1 CB1101CMA-GJ0021 11.6" Celeron N4120 4GB RAM 64GB eMMC Chrome OS
1005.31
Avans.pl
Laptop ASUS Chromebook CX1 CB1101CMA-GJ0021 11.6" Celeron N4120 4GB RAM 64GB eMMC Chrome OS
1005.89
Media Expert

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta cb1101cma-gj0021

Opis

laptop ASUS Chromebook CX1 CX1101 CB1101CMA-GJ0021 WYKONAJ WIĘCEJ KAŻDEGO DNIA I W DOWOLNYM MIEJSCU ASUS Chromebook CX1 (CX1100) został opracowany pod kątem zapewnienia produktywnej pracy i lepszej rozrywki w drodze i w podróży – poprzez cały dzień i każdego dnia.

To lekkie i ultramobilne urządzenie jest napędzane czterordzeniowym procesorem Intel® i zapewnia Ci swobodę stosowania przy maksymalnie 13 godzinach czasu działania baterii*. Dzięki konstrukcji ze smukłymi oprawkami oferuje obszerniejszą powierzchnię ekranową w kompaktowej obudowie, umożliwiając komfortową pracę wielozadaniową i niewiarygodnie immersyjną rozrywkę.

dodatkowo urządzenie będzie Twoją bramą do najkorzystniejszych funkcji Google, w tym bogatej biblioteki aplikacji do pracy albo rozgrywki dostępnych w sklepie the Google Play**. Dzięki sprawnej i prędkiej pracy, solidnym rozwiązaniom bezpieczeństwa, a także komfortowym funkcjom ASUS Chromebook CX1 idealnie nadaje się nie tylko dla uczniów i studentów –ponadto dla wszystkich tych użytkowników, którzy często podróżują!

nowoczesnY, STYLOWY I ULTRAMOBILNY ASUS Chromebook CX1 jest uosobieniem stylu i mobilności, oferując lekką obudowę o wadze 1,24 kg i charakterystyczny modny wygląd, a także nieprzeciętne wrażenia w trakcie użytkowania.

Został zaprojektowany do napędzania przenośnego stylu życia i jest zawsze gotowy do pracy – gdziekolwiek odnajdziesz się w ciągu dnia. WYSTARCZAJĄCO WYTRZYMAŁY DO użytkowanIA W KAŻDYM MIEJSCU Dzięki umocnieniom strukturalnym powiększającym stabilność pokrywy ASUS Chromebook CX1 eksponuje się potężną konstrukcją i gwarantuje trwałość do wszelkich Twoich podróży.

na dodatek spełnia kryteria wiodącego w branży standardu MIL-STD 810H użytkowanego przez armię USA*,który jest dzisiaj jeszcze bardziej rygorystyczny i wymagający aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo urządzenie zalicza wymagające testy realizowane przez producenta – w tym test nacisku na matrycę oraz testy wstrząsów i upadków – dla zagwarantowania maksymalnej wytrzymałości, dlatego nie musisz martwić się codziennymi obiciami i uderzeniami.

ekspresowo WYKONASZ PRACĘ Dysponując w maksymalnej konfiguracji czterordzeniowym procesorem Intel®, ASUS Chromebook CX1 gwarantuje perfekcyjną wydajność do responsywnej pracy w Twoich ulubionych aplikacjach.

W połączeniu z możliwościami Google Workspace i innych aplikacji do pracy efektywnej ze sklepu Google Play* urządzenie to pozwala Ci ekspresowo wykonać zadania w dowolnym miejscu.