Asus E410MA-EK316T promocja 2021

Cena1499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta E410MA-EK316T
Przekątna ekranu 14 "
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 4 GB
Procesor Intel Pentium

Opis

ASUS E410 Stylowa mobilność Życie to niekończące się poszukiwanie równowagi, którą zapewni Ci ASUS E410. Lekki i kompaktowy, może pochwalić się nowym, wyszukanym wyglądem, który perfekcyjnie wpasuje się do Twojego stylu życia.

Zaprojektowany z myślą o rutynowych zadaniach i produktywności, proponując progresywne funkcje, jak na przykład NumberPad, ASUS E410 daje Ci wszystko, czego Ci potrzeba. Mobilność Ukończ każde zadanie, gdziekolwiek jesteś Z lekkim i kompaktowym ASUS E410 efektywność jest w zasięgu ręki.

z łatwością zmieści się w plecaku lub torbie, dzięki czemu możesz odrabiać lekcje albo wytwarzać treści, gdziekolwiek jesteś. 1,3 kg lekki kolory Wystrzałowy design Z ASUS E410 możesz pożegnać się z szarymi odcieniami życia.

Ciesz się unikatowymi wykończeniami Peacock Blue lub Dreamy White, które zmieniają odcienie pod różnymi kątami. ASUS E410 jest dostępny także w wykwintnym i gustownym wykończeniu Rose Gold. Design Dostrzeż różnicę ASUS E410 uwydatnia się młodzieżowym stylem.

Pokrywa matrycy zdobiona została nowoczesnym wzorem, powstałym na skutek zdekonstruowania loga ASUS. Odważny design zauważysz także po otwarciu pokrywy matrycy, gdzie czeka na Ciebie eksponujący się, żółty klawisz Enter, zajmujący centralne miejsce.

Żaden laptop nie został zaprojektowany w tak prekursorski sposób! skuteczność Dąż do swych celów Z systemem operacyjnym Windows 10 Home, procesorem Intel i dyskiem eMMC o obszerności 64GB, ASUS E410 bezproblemowo pomoże Ci osiągnąć cele.

Windows 10 Home System operacyjny Pentium®SilverN5030 Intel® CPU 128 GB dysk eMMC NumberPad kompletnie zrewolucjonizowany touchpad Nowy ASUS NumberPad sprawia, iż operowanie cyframi staje się jeszcze przyjemniejsze.

Jedyne, co musisz zrobić, to włączyć opcję NumberPad przez naciśnięcie klawisza na fizycznej klawiaturze - po prostu! BATERIA Nie przestawaj mając ASUS E410 nie musisz nosić przy sobie ciężkiego zasilacza.

Bateria wystarczająca na cały dzień pracy zapewni Ci sprężystość, niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś. Aż do 12 godzin pracy na baterii wyświetlacz NanoEdge zobacz więcej, zrób więcej nowoczesny, niemal bezramkowy wyświetlacz NanoEdge zagwarantuje jeszcze więcej powierzchni użytkowej ekranu dla wciągających wrażeń.

pozwala na także umieszczenie większego ekranu w mniejszej obudowie, w rezultacie powstaje laptop o nad wyraz kompaktowych wymiarach. 14" ekran FHD 78% stosunek ekranu do obudowy Zawias prosto dziel się swymi pomysłami Sprytnie zaprojektowany zawias otwierający się na szerokość 180° pozwoli Ci na ułożenie ASUS E410 w pozycji płaskiej, dzięki czemu udostępnianie treści i dzielenie się pomysłami staje się bardzo proste.

180° Zawias Klawiatura Wprowadzanie informacji nigdy nie było łatwiejsze Pełnowymiarowa klawiatura ze skokiem klawisza wynoszącym 1,4 mm gwarantuje komfortowe i staranne wprowadzanie danych, a pokaźny, 6-calowy wielodotykowy touchpad z technologią Palm Rejection gwarantuje płynne i dokładne sterowanie kursorem.

1,4 mm skok klawisza kompozycja bez wentylato...