Asus VivoBook F512UA-EJ233T promocja 2019

Cena2899.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta F512UA-EJ233T

Opis

sprawdź więcej!Najmniejszy kolorowy ultrabook z ekranem NanoEdgeNiezależnie od tego, czy użyjesz go do pracy, czy do rozrywki, ASUS VivoBook 15 to kompaktowy laptop, który gwarantuje Ci najkorzystniejsze wrażenia wizualne.

Jego nowy ekran NanoEdge ma ultrasmukłą oprawkę mierzącą zaledwie 5,7 mm. Zapewnia to niesamowity stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 88%. Na dodatek zawias ErgoLift o nowatorskiej konstrukcji wznosi nieco klawiaturę i gwarantuje najwyższy komfort pisania.

W maksymalnej konfiguracji VivoBook 15 jest napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ i5, a także kartą graficzną NVIDIA® i dwoma dyskami* – dzięki temu wykonasz swoje zadania szybko, wygodnie i bez stresu.* staranne atrybuty laptopa w zakładce SpecyfikacjaEkran NanoEdgeNieograniczona immersjaNowa kompozycja NanoEdge powoduje,ekran notebooka VivoBook 15 jest niemalże bezramkowy i gwarantuje użytkownikowi dużą powierzchnię ekranową i arcytrudnie wciągające wrażenia wizualne podczas pracy i rozgrywki.

W górnej ramce znajduje się zintegrowana, wysokiej jakości kamera HD do prowadzenia wideoczatu z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli dzielą was tysiące kilometrów. 88%stosunek wielkości ekranu do obudowy5,7mmultrawąska ramka15,6”ekran FHD178°duży kąt oglądaniaKompaktowe wymiaryCzasem mniej oznacza więcejZastosowanie nowego ekranu NanoEdge ze smukłymi ramkami ze wszelkich czterech stron pozwoliło zredukować rozmiary do minimum, dzięki temu VivoBook 15 dysponuje wyjątkowo smukłą obudową.

Zajmuje on mniej miejsca na Twoim biurku, uwalniając równocześnie więcej przestrzeni dla Ciebie. SuperlekkiBędzie Ci wszędzie towarzyszyłŻycie toczy się nad wyraz szybko, dlatego Ci trzeba laptopa, który nie będzie Cię spowalniał.

VivoBook 15 oferuje kompaktowe rozmiary upraszczając podróżowanie, a także jest niewiarygodnie lekki – dzięki temu możesz po prostu wsunąć go do swojej torby i korzystać z komputera w dowolnym miejscu. 1,6kgLekka budowa ErgoLiftPozwól się unieśćPokrywa notebooka VivoBook 15 to wrota do świata sprawności i ogromnych możliwości.

zaimplementowany w nim starannie zaprojektowany zawias ErgoLift charakteryzuje się wyjątkowo płynną pracą i podwójną funkcjonalnością: bezpiecznie utrzymuje pozycję ekranu pod dowolnym kątem nachylenia oraz podnosi klawiaturę pod kątem 2°,za każdym razem zapewniać Ci świetną pozycję do pisania.

Lepsza pozycja do pisaniaBateriaProduktywność przez cały dzieńVivoBook 15 zapewni Ci dłuższy czas stosowania dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości baterii litowo-polimerowej. Zintegrowana technologia ASUS Battery Health Charging chroni baterię przed przeładowaniem, co z kolei wydłuża jej żywotność i zmniejsza ryzyko uszkodzenia na skutek napęcznienia.

Rozwiązanie to powoduje więc, iż bateria Twojego notebooka długo pozostanie w wyśmienitym stanie. Prędkie ładowaniedo 60%w 49 min.Maks.3Xdłuższa żywotność baterii