Asus FA507NV-LP023W promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus FA507NV-LP023W oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507NV-LP023W 15,6'' 144Hz R7 7735HS 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX4060 Win11
4999.00
OleOle!
ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507NV-LP023W 15,6'' 144Hz R7 7735HS 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX4060 Win11
5249.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta FA507NV-LP023W
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

Najnowsze wzornictwo

obudowa została przeprojektowana w wersji na 2023 rok i jest teraz o 4,5% mniejsza w porównaniu z poprzednią konstrukcją. Każda z dwóch oferowanych opcji kolorystycznych ma logo umieszczone w innym miejscu, przy czym rodzaj Jaeger Grey wyróżnia się dużym, wyrzeźbionym laserowo wzorem, a rodzaj Mecha Grey prezentuje się z wytłoczonym logo na pokrywie. Czterodrożne wskaźniki są widoczne nawet przy zamkniętej pokrywie, a w rogu touchpada znajduje się logo TUF inspirowane mechami.

Świat na wyciągnięcie ręki

doskonała broń gamingowa to zoptymalizowana do rozgrywki klawiatura w stylu desktopowym. Jednorodne podświetlenie mini LED RGB pozwala Ci nadzwyczajnie wyrazić swój osobisty fason, a wyodrębniona, przyciemniona grupa klawiszy WASD jest Twoim wizualnym skrótem do szybszego wydawania poleceń ruchu. Technologia Overstroke powoduje wyższy punkt aktywacji w procesie naciskania klawiszy dla ulepszonej responsywności i komfortowego sterowania. Całkowicie w duchu firmy TUF, każdy klawisz może wytrzymać ponad 20 milionów naciśnięć, co gwarantuje wspaniałą bezawaryjność i precyzję przez długi czas.

Gotowy do każdego zadania

Wskocz bezpośrednio do akcji z TUF Gaming A15. Dzięki fabrycznie zainstalowanemu systemowi Windows 11, maksymalnie procesorowi AMD Ryzen™ z kolekcji 7000 i nawet 32 GB niesamowicie szybkiej pamięci RAM DDR5 4800 MHz, urządzenie bez trudu obsługuje strumieniowanie treści i pracę wielozadaniową. Ciesz się maksymalną skutecznością gamingową, korzystając z karty graficznej NVIDIA® GeForce RTX™ z linii 40 w wersji notebookowej z przeznaczonym rozwiązaniem MUX Switch z technologią Advanced Optimus. Kiedy Twoja biblioteka gier się zapełni, wolne gniazdo na dysk SSD M.2 NVMe pozwoli Ci powiększyć przystępną przestrzeń dyskową.

Nvidia® Advanced Optimus

Dzięki NVIDIA® Advanced Optimus notebook może automatycznie kierować klatki z przeznaczonego procesora graficznego bezpośrednio do ekranu za pomocą rozwiązania MUX Switch, pomijając przy tym układ graficzny zintegrowany w procesorze. Taka droga sygnału ulepsza efektywność o 5–10% w porównaniu z komputerami bez rozwiązania MUX Switch, gwarantując najkorzystniejsze możliwe wrażenia z rozgrywki – a wszystko to bez konieczności naciskania jakichkolwiek przycisków. Dzięki czemu automatycznemu przełączaniu wydłuża się ponadto żywotność baterii komputera, ponieważ możliwe jest dynamiczne przełączanie pomiędzy dedykowanym procesorem graficznym o pokaźnej mocy a zintegrowanym układem graficznym o mniejszej mocy. Niezależnie od realizowanego zadania, Twój komputer przełączy się w trafnie pasujący tryb – nie musisz nawet kiwnąć palcem.

Zdmuchnij konkurentów

Procesory o pokaźnej liczbie rdzeni generują więcej ciepła przy pełnym obciążeniu. TUF Gaming A15 jest gotowy do obsługi procesora o obszernej mocy dzięki parze 84-łopatkowych wentylatorów Arc Flow™. Nasza nowa budowa o zmiennej grubości ma dwie mocne strony: zapewnia większe ciśnienie, a równocześnie zmniejsza turbulencje, ulepszając wydajność chłodzenia bez rozszerzenia emisji hałasu. W połączeniu z maksymalnie 4 otworami wentylacyjnymi i 5 przeznaczonymi rurkami grzejnymi TUF Gaming A15 w wersji na 2023 rok gwarantuje efektywne chłodzenie nawet podczas rozgrywki w najbardziej wymagające gry.

Nigdy nie przegapisz żadnego momentu

Graj jak równy z równym z fachowymi graczami dzięki ekranowi QHD 165 Hz. Dzięki obsłudze technologii G-SYNC częstotliwość odświeżania ekranu jest synchronizowana z produktywnością wyjściową karty graficznej, co pomaga zredukować opóźnienia, zminimalizować zacinanie się klatek animacji, a także zlikwidować wrażenie „rozrywania" obrazu – dla zapewnienia ultrapłynnej i realistycznej rozgrywki. Matryca QHD zagwarantuje 100% pokrycie przestrzeni kolorów DCI-P3, odwzorowując kolory precyzyjnie tak, jak wyobrażał je sobie twórca. Filmy i gry wyświetlane na ekranie o imponującym stosunku wielkości ekranu do pokrywy 80% są bardziej wciągające, lecz nie pociąga to za sobą ustępstw w zakresie mobilności.

spory wybór portów

Niezależnie od konfiguracji TUF Gaming A15 zapewni Ci doskonałą łączność. Oprócz dedykowanego portu HDMI 2.1 przystępne są dwa porty USB Type-C z obsługą DisplayPort oraz port USB 4 gwarantujący moc i wszechstronność. Szybka i bezawaryjna karta Wi-Fi 6 (802.11ax) gwarantuje dostęp do Internetu i pozwala na sprawną pracę wszędzie tam, gdzie jest przystępne kompatybilne połączenie. Możesz na dodatek korzystać z bezpośredniego połączenia przewodowego za pomocą zintegrowanego gigabitowego portu Ethernet.

skuteczny akumulator

Bateria o obszerności 90 Wh w połączeniu z energooszczędnym procesorem AMD Ryzen™ 9 7940HS zagwarantuje długi czas działania i wielogodzinne przeglądanie stron internetowych i odtwarzanie wideo. Dodatkowo technologia prędkiego ładowania pozwala osiągnąć do 50% stanu naładowania akumulatora w ciągu zaledwie 30 minut.

Usłyszysz każdy szczegół

Dwa głośniki lepsze technologią Dolby Atmos gwarantują scenę dźwiękową o jakości hi-fi. Dźwięk o wysokiej rozdzielczości sprawia, iż korzystając ze słuchawek cieszysz się precyzyjnie takimi wrażeniami z muzyki, jak wyobrażał to sobie artysta. Dwukierunkowa redukcja szumów wspomaga SI powoduje, iż komunikacja przychodząca i wychodząca jest pozbawiona szumów z tła, co pozwala Ci skupić się na akcji.

wytrzymałość klasy wojskowej

Aby zasłużyć na nazwę TUF Gaming, notebooky te muszą z powodzeniem zaliczyć zestaw surowych testów w standardzie MIL-STD-810H*. Dla zagwarantowania niezawodności urządzenia testowe są narażane na upadki, wibracje, wilgotność oraz działanie ekstremalnych temperatur. Na laptopie A15 możesz polegać nawet w najtrudniejszych warunkach i bezproblemowo poradzi on sobie z przypadkowymi uderzeniami i obiciami w rutynowym użytkowaniu.

optymalne centrum dowodzenia

Oprogramowanie Armoury Crate łączy opcje sterowania systemem i oświetleniem w jednym, nieskomplikowanym w użyciu narzędziu. Korzystając z bogatych opcji personalizacji tej aplikacji, możesz przypasować efekty i wygląd, perfekcyjnie połączyć profile gamingowe, a także dokonać ustawień dźwięku, by wszystko było zgodne z Twoimi preferencjami. Funkcja profili scenariuszy pozwala Ci zdefiniować i dopasować preferowane schematy, które automatycznie przystosują skuteczność i inne opcje w trakcie uruchamiania Twoich ulubionych aplikacji i gier. Dzięki Armoury Crate przejmujesz całkowitą kontrolę nad swoimi wrażeniami.