Asus FX505DY-AL041T promocja 2020

Cena2999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta FX505DY-AL041T
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

pokaźniejszA IMMERSJA, NIESAMOWITA trwałość Bardziej płynna i immersyjna rozgrywkę z nowym laptopem TUF Gaming FX505 AMD Edition. Zagwarantuje on wysoką efektywność w dobrej cenie, proponując najnowocześniejszy wyświetlacz NanoEdge z matrycą klasy IPS, technologią AMD FreeSync i częstotliwością odświeżania sięgającą 120 Hz.

Jest dodatkowo wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen i wydzieloną kartę graficzną AMD Radeon RX 560X. Został on także przetestowany do zgodności ze standardem MIL-STD-810G klasy wojskowej, dzięki czemu gwarantuje najkorzystniejszą realną solidność i solidność.

ekran NANOEDGE KLASY IPS Nowa kompozycja ekranu NanoEdge uwydatnia się ramką węższą niżeli kiedykolwiek wcześniej, mierzącą zaledwie 6,5 mm – dla arcytrudnie wciągających efektów wizualnych oferowanych w o mnóstwo bardziej kompaktowej obudowie.

notebook FX505 AMD Edition jest zaopatrzony w ultraszybką matrycę klasy IPS dla superpłynnej rozgrywki przy zminimalizowaniu efektów rozmycia ruchu. Technologia szerokoekranowa zapewnia zachowanie precyzji odwzorowania kolorów podczas oglądania z ekstremalnych kątów.

Dzięki obsłudze technice AMD FreeSync częstotliwość odświeżania ekranu jest synchronizowana z wartością FPS karty graficznej, co pomaga zredukować opóźnienia, zminimalizować zacinanie się klatek animacji i zlikwidować wrażenie „rwania" obrazu.

produktywnOŚĆ GOTOWA DO ROZGRYWKI Wyobraź sobie kompaktowy laptop, który proponuje skuteczność wyraźnie wychodzącą poza swoją klasę sprzętową – to właśnie proponuje Ci FX505 AMD Edition. Jest on napędzany efektywnym procesorem AMD Ryzen 5 3550H, który dysponuje czterema rdzeniami i ośmioma wątkami i jest zdolny do osiągnięcia szybkości rzędu 3,7 GHz.

FX505 AMD Edition znakomicie stanie na wysokości zadania jednak nie tylko do rozgrywki, umożliwiając szybszą i bardziej wydajną pracę wielozadaniową, w tym codzienne realizowanie wydajnych zadań, surfowanie w Internecie i oglądanie filmów i plików video.

Dzięki zastosowaniu karty graficznej Radeon RX 560X masz bowiem także pewność, że FX505 AMD Edition poradzi sobie z każdym zadaniem, w grach i poza nimi. ASUS TUF GAMING Opracowany w duchu The Ultimate Force (TUF) laptop FX505 AMD Edition przeszedł całą linię rygorystycznych testów wytrzymałości dla zgodności z certyfikatem MIL-STD-810G klasy wojskowej, w ramach których z powodzeniem przetrwał oddziaływanie różnych warunków zewnętrznych.

Został on poddany działaniu promieniowania słonecznego, testowany w warunkach symulujących szerokie wysokości oraz w skrajnych temperaturach. Certyfikacja tego laptopa zapewnia solidność do codziennego użytkowania, w tym wytrzymałość na przypadkowe uderzenia, a nawet nagłe upadki na biurko.

Wytrzymały i stabilny FX505 AMD Edition został przetestowany do granic swych możliwości – w celu zapewnienia graczom sprzętu o najwyższej jakości. MocnA budowa O WYSOKIEJ JAKOŚCI FX505 AMD Edition jest oferowany...