Asus G531GW-AL064T promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Asus G531GW-AL064T oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
ASUS ROG Strix G G531GW-AL064T 15,6" Intel Core i7-9750H - 16GB RAM - 512GB Dysk - RTX2070 Grafika - Win10
8399.00
OleOle!
-1%
ASUS ROG Strix G G531GW-AL064T 15,6" Intel Core i7-9750H - 16GB RAM - 512GB Dysk - RTX2070 Grafika - Win10
8399.00
RTV EURO AGD
Laptop ASUS ROG Strix G
8451.37
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta G531GW-AL064T
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

TWOJA GRA. TWOJA CHWAŁA. Notebook ROG Strix G jest uosobieniem nieprzeciętnie zoptymalizowanego designu i oferuje wspaniałe wrażenia podczas poważnej rozgrywki i wielozadaniowej pracy w systemie Windows 10.

Dzięki zastosowaniu najnowszego procesora Intel Core 9ej generacji oraz karty graficznej GeForce RTX 2070, udostępnia on wyjątkowo wysoką wydajność gamingową dla szerszego grona odbiorców. Inteligentny układ chłodzenia pozwala na zastosowanie pełnego potencjału pionierskich procesorów zaimplementowanych w tych notebookach, a technika RangeBoost gwarantuje najszczególniejszy realny sygnał Wi-Fi.

Gdziekolwiek grasz, możesz rozpromienić otoczenie za pomocą Aura Sync w trójkrawędziowym pasku świetlnym oraz podświetlenia klawiatury w czterech strefach RGB. Nowa formuła wzornictwa Wzornictwo notebooka Strix G jest inspirowane naszą współpracą z BMW Designworks Group i łączy w sobie perfekcyjny wygląd i wysoką funkcjonalność wraz z rozwiązaniem 3d Flow Zone, które zagwarantuje Ci najnowocześniejszy układ chłodzenia spośród dostępnych na rynku.

Stykające się ze sobą kontrastujące wykończenia szczotkowanej powierzchni widocznie rozcinają pokrywę, podkreślając jej asymetryczny kształt. Takie rozwiązanie zapewnia nieograniczony przepływ powietrza z tyłu pokrywy, gdzie nożycowe zawiasy tworzą dopełniającą przestrzeń wentylacyjną.

Wyrzeźbiony kształt i powierzchnie w stylu stealth niezwykle stonowany styl, z akcentami w postaci paska świetlnego RGB wokół krawędzi notebooka. UlepszonE WRAŻENIA GAMINGOWE błyskawicznie przejdziesz od poważnej rozgrywki do wysokiej produktywności.

Najnowsza karta graficzna GeForce RTX 2070 napędzana technologią ROG Boost nawet do 1440 MHz przy mocy 115 W pozwala na niesamowicie płynną rozgrywkę. Superwydajny procesor Intel Core 9ej generacji w parze z 16 GB pamięci RAM DDR4 z szybkością błyskawicy wykona intensywne zadania w trakcie pracy i rozrywki.

Wyposażenie tego notebooka w dysk SSD M.2 NVMe o pojemności 512 GB zapewnia wysoką prędkość pracy i dużą powierzchnię dyskową wystarczającą do zapisania całej Twojej biblioteki gier i rozgrywki w dowolnym miejscu w drodze i w podróży.

PROCESOR INTEL CORE 9. GENERACJI niezwykle płynnie wykonasz wymagające zadania dzięki zaimplementowaniu najnowszego procesora Intel Core i7-9750H 9. Generacji. Ten nowy sześciordzeniowy procesor osiąga szybkości rzędu nawet XX GHz na pojedynczym rdzeniu, a technologia Hyper-Threading umożliwia wykorzystywanie nawet 12 równolegle pracujących wątków, co wyraźnie przyspiesza intensywną pracę wielozadaniową.

Twórcy treści mogą szybciej i sprawnie pracować nad wymagającymi projektami, takimi jak obróbka plików i renderowanie w 3D, natomiast gracze mogą w tym samym czasie grać, czatować z kolegami z drużyny i strumieniować akcję na żywo.

KARTA GRAFICZNA GEFORCE RTX Do znakomitej jakości obrazu przyczynia się na dodatek wykorzystanie najnowszych kart graficznych NVIDIA GeForce RTX. Mieszanka rdzeni CUDA, RT, a także Tensor zastosowana w nowej architekturze Turing łączy w sobie możliwości programowalnego cieniowania, ray tracingu oraz nienaturalnej inteligencji w czasie rzeczywistym, co poprawia oświetlenie i efekty w rozgrywce – od realistycznych odblasków, aż po przechodzące cienie.

Tę wielką moc obliczeniowa można na dodatek wykorzystać do przyspieszenia szeregu różnorodnych zadań, począwszy od tworzenia treści, przez modelowanie w 3D, aż po użycia głębokiego nauczania. INTELIGENTNE CHŁODZENIE Inteligentna strategia chłodzenia opracowana poprzez ROG to mieszanka odpowiednich funkcji i ustawień systemowych dla zapewnienia najlepszych osiągalnych wrażeń w każdej sytuacji.

idealny układ wentylacji zaimplementowany w Strix G jest uzupełniany przez samooczyszczający się moduł termiczny, który wydala pył w celu wydłużenia okresu eksploatacji tego notebooka. Dwa wentylatory obracają aż 83 łopatki, zwiększając przepływ powietrza, zaś ultrasmukłe żebra radiatorów zwiększają powierzchnię do wydalania ciepła.

Oprogramowanie ROG Armoury Crate umożliwia płynne przełączanie między trybami operacyjnymi w celu trafnego przypasowania skuteczności i poziomu emisji hałasu do danego zadania. Przejrzyj RÓŻNICĘ, JAKĄ ROBI 144 Hz Zwycięstwo niejednokrotnie rozstrzyga się w ciągu ułamka sekundy.

Na superszybkim ekranie z częstotliwością odświeżania sięgającą 144 Hz wychwycisz każdy moment bitwy. Błyskawiczne odświeżanie ekranu pozwala w pełni użyć moc efektywnej karty graficznej, uwalniając jej potencjał do dostarczania superpłynnych efektów wizualnych przy naprawdę wysokim poziomie FPS.

ekran oprawiony wąskimi ramkami proponuje Ci wyjątkowo rozległy widok w każdym osiągalnym scenariuszu. Dzięki wspaniałej precyzji wizualnej i ogromnej immersji możesz w pełni skoncentrować się na swym celu, a na końcu będziesz ostatnim graczem pozostałym na polu bitwy.

USŁYSZ WEZWANIE DO WALKI Głośniki laptopa Strix G są skierowane na boki i umieszczają Cię w samym środku akcji. Technologia Smart Amp nadzoruje wyjściowy sygnał dźwiękowy i reguluje parametry w czasie rzeczywistym, utrzymując głośnik